CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









přehled zařazených závodníků - junioři
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

RDA
Ženy                                                            
Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové 19
Čechová Tereza OK Jihlava 20
Janošíková Tereza SOB Olomouc 19
Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice 19
Nováková Tereza OOB Kotlářka Praha 21
Novotná Klára OK 99 Hradec Králové 21
Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 20
Vyhnálková Barbora OB Říčany 20
 
Muži                                                            
Bendák Jan OK 99 Hradec Králové 20
Bořánek Michal SKI–OB Šternberk 57
Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno 20
Křivda Tomáš KOB Choceň 19
Navrátil Šimon SK Praga Praha 21
Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice 20
Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové 20
Wolf Filip OOB TJ Turnov 20

RDB
Ženy                                                            
 
Muži                                                            

U23
Ženy                                                            
Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno 19
Malinová Apolena  OK Slavia Hradec Králové 18
Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno 21
Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice 20
Sieglová Eliška SK Praga Praha 19
Větříčková Andrea  OK Slavia Hradec Králové 18
 
Muži                                                            
Bořil Jan OK Jihlava 20
Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice 20
Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno 18
Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 21
Pek Daniel  OK Slavia Hradec Králové 20
Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice 97
Semrád Ladislav KOB Choceň 21
Volák Ondřej  OK Lokomotiva Pardubice 76

Realizační tým
Košárek Pavel SK Praga Praha 47
 (trenér JRD)
Košárková Iva SK Praga Praha 37
 (asistentka trenéra)
Losman Petr OK 99 Hradec Králové 38
 (asistent trenéra)
Navrátil Boris OK Kamenice 26
 (asistent trenéra)

Spolupracovníci
Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice 30
 (ústřední trenér mládeže)
Funda Jiří OK Andante Písek 54
 (ortoped)
Kuncová Eliška SK Severka Šumperk 29
 (fyzioterapeutka)

týmová zóna        
osobní weby juniorů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce JRD
Speciální silový trénink
Má přispět k dalšímu rozvoji běžeckých schopností. Provádí se explozivním způsobem s těžkou zátěží v málo opakováních. Cílem není nárůst svalové hmoty, ale aktivace nervových kanálů. (Má se zařazovat minimálně 8 hodin po běžeckém tréninku.)
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN