CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









přehled zařazených závodníků - junioři
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

RDA
Ženy                                                            
Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové 18
Čechová Tereza OK Jihlava 19
Janošíková Tereza SOB Olomouc 18
Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice 18
Nováková Tereza OOB Kotlářka Praha 20
Novotná Klára OK 99 Hradec Králové 20
Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 20
Vyhnálková Barbora OB Říčany 19
 
Muži                                                            
Bendák Jan OK 99 Hradec Králové 19
Bořánek Michal SKI–OB Šternberk 56
Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno 19
Křivda Tomáš KOB Choceň 18
Navrátil Šimon SK Praga Praha 20
Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice 19
Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové 19
Wolf Filip OOB TJ Turnov 20

RDB
Ženy                                                            
 
Muži                                                            

U23
Ženy                                                            
Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno 18
Malinová Apolena  OK Slavia Hradec Králové 17
Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno 20
Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice 20
Sieglová Eliška SK Praga Praha 18
Větříčková Andrea  OK Slavia Hradec Králové 18
 
Muži                                                            
Bořil Jan OK Jihlava 19
Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice 19
Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno 17
Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 20
Pek Daniel  OK Slavia Hradec Králové 19
Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice 96
Semrád Ladislav KOB Choceň 20
Volák Ondřej  OK Lokomotiva Pardubice 75

Realizační tým
Košárek Pavel SK Praga Praha 46
 (trenér JRD)
Košárková Iva SK Praga Praha 36
 (asistentka trenéra)
Losman Petr OK 99 Hradec Králové 37
 (asistent trenéra)
Navrátil Boris OK Kamenice 25
 (asistent trenéra)

Spolupracovníci
Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice 29
 (ústřední trenér mládeže)
Funda Jiří OK Andante Písek 53
 (ortoped)
Kuncová Eliška SK Severka Šumperk 28
 (fyzioterapeutka)

  narozky dnes slaví
 Radek Novotný   
týmová zóna        
osobní weby juniorů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce JRD
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
Celková strategie vytrvalostního tréninku
K ovlivňování krátkodobé a rychlostní vytrvalosti lze přistoupit až po zvýšení aerobní úrovně a úrovně rychlostních schopností.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN