CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









přehled akcí na sezónu 2015

Datum Akce Místo Účast    
24.-31.10.Úvodní soustředění 2017Eksjö a okolíJRD
8.-11.12.úvodní sraz RDVysočinaABU23
12.-15.1.VT Česká LípaČeská Lípaopen DH18-20
19.-22.1.Lednovka RDŠachovopen
2.-5.2.VT Krušné horyMariánskáJRD+sled.
17.-19.2.Únorovka RDKolínopen
10.-12.3.březnovka RD+JRDMalá SkálaRD, U23, JRD
25.3.-2.4.mapový kemp RDClermont Ferrand (FRA)RDAB U23
30.3.-2.4.VT Jabloneckookolí Jablonce n. N.open DH18-20
14.-16.4.nominačky SP??open
22.4.-1.5.VT ŠvédskoHindas, Göteborgopen*
11.-14.5.Nominačky MSVoru (EST)RDA+výběr
19.5.dráhový test č. 1Šumperkviz nom. kritéria
20.5.nominační sprintJavorníkviz nom. kritéria
23.-28.5.SP FinskoLohjavýběr
29.5.-6.6.WOC kempOtepää (EST)výběr
2.6.dráhový test č. 2Praha - Děkankaviz nom. kritéria
3.6.nominační krátká č. 2Řitkaviz nom. kritéria
13.-20.6.závěrečná příprava JMSTampere (FIN)nominovaní
30.6.-7.7.MS Tartu (EST)
8.-16.7.JMS 2017Tampere (FIN)nominovaní
25.-27.7.Světové hryVratislav (POL)
19.-28.8.prázdninové VTŽabljak (MNE)open*
24.-27.8.SP série 3Cesis (LAT)
28.8.-1.9.Kemp MSCesis (LAT)
1.-3.9.EuromeetingMoss (NOR)
4.-7.9.Mapový kempNorsko
28.9.-1.10.JEC 2017Fürstenfeld (AUT)viz nominační kritéria
29.9.-1.10.SP fináleGrindelwald (SUI)
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
následující akce
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Celková strategie vytrvalostního tréninku
K ovlivňování krátkodobé a rychlostní vytrvalosti lze přistoupit až po zvýšení aerobní úrovně a úrovně rychlostních schopností.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN