CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









přehled zařazených závodníků
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

RDA
Ženy                                                            
Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice 25
Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno 27
Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice 27
Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové 27
 
Muži                                                            
Král Vojtěch SK Severka Šumperk 30
Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové 27
Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno 27
Petržela Jan OK 99 Hradec Králové 26
Šedivý Jan SK Praga 34

RDB
Ženy                                                            
Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno 25
Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno 29
 
Muži                                                            
Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno 29
Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 25
Semík Ondra SK Kamenice 23

U23
Ženy                                                            
Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno 24
Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice 22
Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno 23
Štičková Anna TJ Loko Liberec 22
 
Muži                                                            
Glonek Jakub OB Opava 22
Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice 22
Kettner Vojtěch SK Kamenice 22
Minář Marek Magnus Orienteering 24

Realizační tým
Kačmarčík Jaroslav Pan Kristianstad 64
 (trenér U23)
Marek Jakub Handball Šumperk 30
 (fyzioterapeut)
Novotný Radek OK 99 Hradec Králové 43
 (šéftrenér reprezentace)
Omová Michaela OOB TJ Turnov 37
 (koordinátor ženy)
Smola Michal SKOB Zlín 37
 (konzultant RD,U23)
Šidla Jan SKOB Zlín 49
 (asistent RD)

Spolupracovníci
Kaplan Jan Lokomotiva Pardubice 54
 (oponent RD)
Potštejnský Jan Spartak Rychnov n/Kn 40
 (asistent RD - akce)
Žaloudek Petr SC Jičín 35
 (asistent RD - média)


reprezentační družstvo juniorů
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

Reprezentanti
Ženy                                                            
Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové 19
Čechová Tereza OK Jihlava 20
Janošíková Tereza SOB Olomouc 19
Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice 19
Nováková Tereza OOB Kotlářka Praha 21
Novotná Klára OK 99 Hradec Králové 21
Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 20
Vyhnálková Barbora OB Říčany 20
 
Muži                                                            
Bendák Jan OK 99 Hradec Králové 20
Bořánek Michal SKI–OB Šternberk 57
Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno 20
Křivda Tomáš KOB Choceň 19
Navrátil Šimon SK Praga Praha 21
Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice 20
Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové 20
Wolf Filip OOB TJ Turnov 21

Sledovaní
Ženy                                                            
Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno 19
Malinová Apolena  OK Slavia Hradec Králové 18
Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno 21
Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice 20
Sieglová Eliška SK Praga Praha 19
Větříčková Andrea  OK Slavia Hradec Králové 18
 
Muži                                                            
Bořil Jan OK Jihlava 20
Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice 20
Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno 18
Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 21
Pek Daniel  OK Slavia Hradec Králové 20
Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice 97
Semrád Ladislav KOB Choceň 21
Volák Ondřej  OK Lokomotiva Pardubice 76

Realizační tým
Košárek Pavel SK Praga Praha 47
 (trenér JRD)
Košárková Iva SK Praga Praha 37
 (asistentka trenéra)
Losman Petr OK 99 Hradec Králové 38
 (asistent trenéra)
Navrátil Boris OK Kamenice 26
 (asistent trenéra)

Spolupracovníci
Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice 30
 (ústřední trenér mládeže)
Funda Jiří OK Andante Písek 54
 (ortoped)
Kuncová Eliška SK Severka Šumperk 29
 (fyzioterapeutka)

týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Období "výstavby"
... je základem pro pozdější specifický trénink. Jedná se hlavně o zvýšení celkové trénovanosti a aerobního výkonu. Minimální doba trvání takového období je 6-8 týdnů, dříve nelze realizovat potřebné fyziologické změny.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN