CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









přehled zařazených závodníků
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

RDA
Ženy                                                            
Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice 24
Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno 26
Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice 26
Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové 26
 
Muži                                                            
Král Vojtěch SK Severka Šumperk 29
Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové 25
Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno 26
Petržela Jan OK 99 Hradec Králové 24
Šedivý Jan SK Praga 32

RDB
Ženy                                                            
Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno 24
Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno 28
 
Muži                                                            
Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno 28
Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice 24
Semík Ondra SK Kamenice 22

U23
Ženy                                                            
Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno 23
Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice 21
Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno 22
Štičková Anna TJ Loko Liberec 21
 
Muži                                                            
Glonek Jakub OB Opava 21
Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice 21
Kettner Vojtěch SK Kamenice 20
Minář Marek Magnus Orienteering 22

Realizační tým
Kačmarčík Jaroslav Pan Kristianstad 63
 (trenér U23)
Marek Jakub Handball Šumperk 29
 (fyzioterapeut)
Novotný Radek OK 99 Hradec Králové 42
 (šéftrenér reprezentace)
Omová Michaela OOB TJ Turnov 36
 (koordinátor ženy)
Smola Michal SKOB Zlín 36
 (konzultant RD,U23)
Šidla Jan SKOB Zlín 48
 (asistent RD)

Spolupracovníci
Kaplan Jan Lokomotiva Pardubice 52
 (oponent RD)
Potštejnský Jan Spartak Rychnov n/Kn 39
 (asistent RD - akce)
Žaloudek Petr SC Jičín 33
 (asistent RD - média)


reprezentační družstvo juniorů
(kliknutím na jméno zobrazíš další informace)

Reprezentanti
Ženy                                                            
Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové 18
Čechová Tereza OK Jihlava 19
Janošíková Tereza SOB Olomouc 18
Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice 18
Nováková Tereza OOB Kotlářka Praha 20
Novotná Klára OK 99 Hradec Králové 20
Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice 20
Vyhnálková Barbora OB Říčany 19
 
Muži                                                            
Bendák Jan OK 99 Hradec Králové 19
Bořánek Michal SKI–OB Šternberk 56
Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno 19
Křivda Tomáš KOB Choceň 18
Navrátil Šimon SK Praga Praha 20
Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice 19
Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové 19
Wolf Filip OOB TJ Turnov 19

Sledovaní
Ženy                                                            
Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno 17
Malinová Apolena  OK Slavia Hradec Králové 17
Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno 19
Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice 20
Sieglová Eliška SK Praga Praha 18
Větříčková Andrea  OK Slavia Hradec Králové 17
 
Muži                                                            
Bořil Jan OK Jihlava 19
Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice 19
Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno 17
Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové 20
Pek Daniel  OK Slavia Hradec Králové 18
Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice 96
Semrád Ladislav KOB Choceň 20
Volák Ondřej  OK Lokomotiva Pardubice 75

Realizační tým
Košárek Pavel SK Praga Praha 46
 (trenér JRD)
Košárková Iva SK Praga Praha 36
 (asistentka trenéra)
Losman Petr OK 99 Hradec Králové 37
 (asistent trenéra)
Navrátil Boris OK Kamenice 25
 (asistent trenéra)

Spolupracovníci
Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice 29
 (ústřední trenér mládeže)
Funda Jiří OK Andante Písek 53
 (ortoped)
Kuncová Eliška SK Severka Šumperk 28
 (fyzioterapeutka)

týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
Světové hry    25.-27.7.
Vratislav (POL)  (RD)
následující akce
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
Výkon v OB
Výsledek orientačního běžce stojí na třech hlavních pilířích: orientační technika + mentální kapacita-taktika + fyzická kapacita. Nad tím vším je klíčová nadstavba: umění závodit (tzn. podat výkon když je to potřeba).
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN