CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









MS 2004: NOMINACE
 
30.08.2004 | zobrazení 2654

Nominaci reprezentačního týmu pro MS 2004 ve Švédsku sestavili 28.8.2004 v Kolsvě, Švédsko: Josef Hubáček (předseda komise reprezentace ČR), Radek Novotný (vedoucí RD a trenér mužů) a Tom Novák (trenér žen)


Tým pro MS 2004 + návrh na obsazení disciplín


Muži:

Michal Horáček, TU Liberec - long, middle, štafeta
Michal Jedlička, Slávia Hradec Králové - long, štafeta
Vladimír Lučan, Dukla Liberec - sprint, middle, štafeta
Radek Novotný, OK99 Hradec Králové - long, štafeta ("hrající kapitán" - část práce vedoucího týmu na MS převezme Josef Hubáček a Petr Klimpl)
Rudolf Ropek, Dukla Liberec - sprint
Michal Smola, SKOB Zlín - sprint, middle

Náhradníci:

Radovan Čech, TBM
Jaromír Švihovský, BOR

Ženy:

Dana Brožková, SC Jičín - long, sprint, štafeta
Vendula Klechová, Tesla Brno - middle
Zuzana Macúchová, Tesla Brno - sprint, middle, štafeta (ze zdravotních důvodů nestartovala na nominačních závodech, nominace je podmíněná kvalitním výkonem na celostátních závodech v Plzni)
Zdena Stará, Tesla Brno - long, štafeta
Zuzana Stehnová, Slávia Hradec Králové - long, middle
Marta Štěrbová, Lokomotiva Pardubice - sprint

Náhradnice:

Martina Dočkalová, LPU
Iva Navrátilová, PHK

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
VT Švédsko    22.4.-1.5.
Hindas, Göteborg  (JRD)
následující akce
Nominačky MS    11.-14.5.
Voru (EST)  (RD)
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Analýza = zkušenost
OB je sport zkušeností. Zásobu zkušenosti si nejsnáze rozšíříš rozborem vlastních závodů, vlastních chyb.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN