CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Centrum zdravotního zabezpečení reprezentace
 
18.01.2003 | zobrazení 3120
Vzhledem k tomu, že informace podaná o CZZSR na VT Hradec byla poměrně chaotická a neúplná, vracím se k tomu teď v klidu:

Co to je CZZSR? CZZSR se snaží zaplnit mezeru po zaniklém Ústavu sportovní medicíny a je z větší části dotován MŠMT. Jeho role mají být zhruba dvě: - připravit a koordinovat síť zdravotnických zařízení, schopných postarat se o sportovce s jejich specifickými problémy - vlastní lékařská péče na 5 specializovaných ambulancích CZZSR: ortopedie a traumatologie, výživa, péče o sportovní nohu, fyzioterapie, TV diagnostika a fyziologie Hlavními pracovištěmi jsou Ústřední vojenská nemocnice v Praze-Střešovicích a FN Praha Motol. Centrum je z hlediska klientely zaměřeno na sportovní reprezentaci ČR, a - jak jinak - hlavně na olympijské sporty. Šanci na péči však mají i reprezentanti v orientačním běhu. Základní podmínkou je být na seznamu členů A a B reprezentace, který už jsme na centrum poslali. Druhou podmínkou je odevzdat vedení RDD vyplněný dotazník klienta, který bylo možné získat na VT Hradec. Čisté formuláře jsou k dostání u RN. Pozor!!! Kdo NEJSTE klientem VZP, přepište to v levém horním rohu a vedle napište "reprezentant ČR". Další informace podá nejlépe Ivan Matějů 602 251275.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
následující akce
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
dráhový test č. 2    2.6.
Praha - Děkanka  (JRD)
nominační krátká č. 2    3.6.
Řitka  (JRD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Jak efektivně trénovat? V lese!
Budeš dobrý v tom, co trénuješ (obecná pravda). Pokud to obrátíme: Chceš-li být v něčem dobrý, trénuj to! Pro orientačního běžce je nejdůležitějším tréninkem orientační běh vysoké intenzity. Všechno ostatní jsou alternativní formy tréninku, které využíváme proto, abychom rozvíjeli některou činnost zvlášť, z časoprostorových důvodů apod. OB vysoké intenzity je základem tréninku mnohých světových es.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN