CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

SP Anglie - Equica tým 5x do desítky
 
05.05.2005 | zobrazení 3342
Dana Brožková 7. a 9., Petr Losman 8., štafeta žen 4. a štafeta mužů 7. - takové výsledky si přivezla naše reprezentace z univerzálních terénů jižní Anglie.Sprint - kvalifikace:
Mapově náročný závod na univerzitním kampusu v Guildfordu. Je třeba přizpůsobit rychlost. Našim se to celkově příliš nedaří. Do finále postupuje jen nejlepších 27, z Čechů jen Dana Brožková a Zdenka Stará.


Štafety:
Rychlý členitý les. Ženy jsou díky Martě Štěrbové po prvním úseku téměř na čele, v závěru Dana Brožková bojuje o 1.-5. místo, nakonec 4. V mužích nám čelo odskočilo v závěru prvního úseku a už se to ani vynikajícími výkony Michala Jedličky a Petra Losmana nepodařilo doběhnout. 6. místo v redukovaném pořadí. Na startu chybí spousta kvalitních soupeřů - celé Pobaltí, nejlepší Rusové, Australani...


Klasika:
Poměrně hodně jednoduchý závod s fyzicky náročnou podložkou. Ženám se daří - Dana Brožková dobíhá 7., Marta Štěrbová 11. Dobře běží i muži: Petr Losman využívá terénu a i přes drobné chyby dosahuje svého zatím nejlepšího "lesního" výsledku - 8. místo. Dobře běží i Jaromír Švihovský (20.) a Michal Smola (24.). Fyzická trať nesedí Michalu Jedličkovi (38.).


Sprint - finále:
Centrum Londýna, Battersea Park. Úplně jiný terén než kvalifikace, velmi rychlý závod bez záludností. Dana Brožková bohužel chybuje - 14.místo. Ve finále B je Petr Losman 3. a Marta Štěrbová 7.


Middle:
Technicky náročný závod - velký počet kontrol, tratě vedené převážně extrémně členitým terénem s pozůstatky těžby. Ukazuje se, že na takové trati na nejlepší technicky nestačíme. Kromě Michala Jedličky všichni naši výrazně chybují. Dana Brožková dobíhá 9., nejlepší muži Jedlička a Švihovský končí až za dvacátým místem.


Další informace na webu SP GBR:
http://www.wcup2005.org.uk/ 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Speciální silový trénink
Má přispět k dalšímu rozvoji běžeckých schopností. Provádí se explozivním způsobem s těžkou zátěží v málo opakováních. Cílem není nárůst svalové hmoty, ale aktivace nervových kanálů. (Má se zařazovat minimálně 8 hodin po běžeckém tréninku.)
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN