CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









Mydlili jsme to v Podkrkonoší
 
23.05.2005 | zobrazení 3761
Pět kratších tréninkových závodů ve čtyřech dnech. Tak by se ve stručnosti dala charakterzovat náplň květnového tréninkového kempu v okolí Trutnova.

Výsledky, mezičasy, mapy, tratě, pokyny:


POKYNY "JAK MYDLIT MIDDLY"
----------------------------------
Ke stažení zde >>>


BODOVACÍ LIGA VT TRUTNOV
----------------------------------
bodovalo se:
 - u kluků 1.-6. místo v 5-ti závodech (10-7-5-3-2-1)
 - u holek 1.-5. místo v 5-ti závodech (8-5-3-2-1)

Chlapi:
                         bodů startů  E1  E2  E3  E4  E5 
1.    Tomáš Dlabaja      23   (5)         10   5   1   7
2.    Jan Procházka      21   (5)      5   7   1   3   5
3.    Václav Komanec     17   (5)     10       7          
4.    Jaromír Švihovský  17   (5)      1   1  10   2   3
5.    Zbyněk Štěrba      16   (5)      3   5   3   5
6.    Michal Jedlička    14   (2)      7           7
7.    Michal Horáček     11   (2)                 10   1
8.    Michal Smola       10   (2)                     10
9.    Jan Šedivý          6   (5)      2   2           2
10.   Petr Váňa           5   (4)          3   2
11.   Petr Zvěřina        0   (5)  

Ženský

1.    Eva Juřeníková     27   (5)      3   3   5   8   8
2.    Dana Brožková      26   (4)      8   5   8   5   
3.    Martina Dočkalová  15   (5)      5   8   1       1
4.    Zdenka Stará       12   (5)      2   2   3   2   3
5.    Radka Brožková      8   (2)                  3   5
6.    Kristýna Kovářová   7   (5)      1   1   2   1   2

 

MIDDLE ČERTOVY HRADY II
----------------------------------

Chlapi 6.3 km / 175m / 29k:
[mezičasy] [mapa s tratí]

1.  Václav Komanec      33:30       pr.5:18 min/km 
2.  Michal Jedlička     34:37 +1.07
3.  Jan Procházka       34:53 +1:23 
5.  Zbyněk Štěrba       35:33 +2.03
5.  Jan Šedivý          36:21 +2.51
6.  Jaromír Švihovský   36:34 +3.04
7.  Tomáš Dlabaja       38:04 +4.34
8.  Petr Zvěřina        39:08 +5.38

    součet mezičasů 1*: 31:24

Ženský 5.1 km / 145m / 25k:
[mezičasy] [mapa s tratí]

1.  Dana Brožková       34:10       pr.6:42 min/km
2.  Martina Dočkalová   35:40 +1:30
3.  Eva Juřeníková      36:17 +2:07
4.  Zdenka Stará        38:25 +4:15
5.  Kristýna Kovářová   43:48 +9:38

    součet mezičasů 1*: 31:28


SPRINT ČEPERKA - KOLO 1
----------------------------------

Ženský 3.0 km / 95m / 13k:
[mezičasy] [mapa s tratí (červeně)]

1.  Martina Dočkalová   19.00        pr.6:20 min/km
2.  Dana Brožková       19.01 +0.01
3.  Zdenka Stará        20.46 +1.46
4.  Eva Juřeníková      20.53 +1.53
5.  Toma Novákovna      21.10 +2.10
6.  Kristýna Kovářová   21.19 +2.19

    součet mezičasů 1*: 18:08

Chlapi 3.15 km / 105m / 15k:
[mezičasy] [mapa s tratí (červeně)]

1.  Tomáš Dlabaja       16.38        pr.5:17 min/km
2.  Jan Procházka       17.15 +0.37
3.  Zbyněk Štěrba       17.16 +0.38
4.  Petr Váňa           17.53 +1.15
5.  Jan Šedivý          18.44 +2.06
6.  Jaromír Švihovský   18.49 +2.11
7.  Václav Komanec      19.26 +2.48 
8.  Radek Novotný       21.44 +5.06
9.  Petr Zvěřina        28.50 +12.12

    součet mezičasů 1*: 15:18


SPRINT ČEPERKA - KOLO 2
----------------------------------

Ženský 3.0 km / 90m / 13k:
[mezičasy] [mapa s tratí (modře)]

1.  Dana Brožková       18.34       pr.6:12 min/km
2.  Eva Juřeníková      18.35 +0.01  
3.  Zdenka Stará        20.00 +1.26
4.  Kristýna Kovářová   20.14 +1.40
5.  Martina Dočkalová   21.02 +2.28  
6.  Toma Novákovna      22.19 +3.45  

    součet mezičasů 1*: 17:28

Chlapi 3.3 km / 100m / 15k:
[mezičasy] [mapa s tratí (modře)]

1.  Jaromír Švihovský   15.48       pr.4:47 min/km
2.  Václav Komanec      16.08 +0.20
3.  Tomáš Dlabaja       16.14 +0.26
4.  Zbyněk Štěrba       16.35 +0.47
5.  Petr Váňa           17.01 +1.13 
6.  Jan Procházka       17.10 +1.22
7.  Jan Šedivý          17.14 +1.26
8.  Petr Zvěřina        21.34 +5.46

    součet mezičasů 1*: 15.08


SPRINT CELKOVĚ
----------------------------------

Chlapi

1.  Tomáš Dlabaja       32:52
2.  Zbyněk Štěrba       33:51 +0.59
3.  Jan Procházka       34:25 +1.33
4.  Jaromír Švihovský   34:37 +1.45
5.  Petr Váňa           34:54 +2.02
6.  Václav Komanec      35:34 +2.42
7.  Jan Šedivý          35:58 +3.06
8.  Petr Zvěřina        50:24 +17.32

Ženský

1.  Dana Brožková       37:35 
2.  Eva Juřeníková      39:28 +1.53 
3.  Martina Dočkalová   40:02 +2.27
4.  Zdenka Stará        40:46 +3.11
5.  Kristýna Kovářová   41:33 +3.58
6.  Toma Novákovna      43:29 +5.54


MIDDLE ZÁVORA
----------------------------------

Chlapi 6.35 km / 245m / 30k:
[mezičasy] [mapa s tratí]

1.  Michal Horáček      44:03        pr.6:56 min/km
2.  Michal Jedlička     50:17 +6:14
3.  Zbyněk Štěrba       50:51 +6:48
4.  Jan Procházka       51:10 +7:07
5.  Jaromír Švihovský   52:39 +8:36
6.  Tomáš Dlabaja       57:42 +13:39
7.  Václav Komanec      57:46 +13:43
8.  Jan Šedivý          58:51 +14:48
9.  Michal Smola        58:56 +14:53
10. Petr Váňa           65:00 +20:57 
11. Petr Zvěřina        65:26 +21:23

    součet mezičasů 1*: 42:01


Ženský 5.05 km / 190m / 24k:
[mezičasy] [mapa s tratí]

1.  Eva Juřeníková      47:15        pr.9:21 min/km
2.  Dana Brožková       48:25 +1:10 
3.  Radka Brožková      49:12 +1:57
4.  Zdenka Stará        50:30 +3:15
5.  Kristýna Kovářová   58:59 +11:44
6.  Martina Dočkalová   60:13 +12:58

    součet mezičasů 1*: 40:31


ŠTAFETY STUDÁNKA - 1.úsek
---------------------------------- 

Chlapi 6.8 km / 190m / 24-26k:
[mezičasy] [mapa se všema variantama]

1.  Michal Smola       35:52        pr.5:14 min/km
2.  Tomáš Dlabaja      35:53 +0.01
3.  Jan Procházka      36:14 +0.22
4.  Jaromír Švihovský  36:46 +0.54
5.  Jan Šedivý         37:10 +1.18
6.  Michal Horáček     37:27 +1.35
7.  Václav Komanec     38:07 +2.15
8.  Petr Váňa          41:56 +6.04
9.  Zbyněk Štěrba      43:09 +7.17
10. Petr Vítek         43:33 +7.41
11. Petr Zvěřina       47:21 +11.29

Ženský  5.4 km / 165m / 20k:
[mezičasy] [mapa se všema variantama]

1.  Eva Juřeníková     38:26        pr.7:07 min/km
2.  Radka Brožková     39:58 +1.32
3.  Zdenka Stará       40:07 +1.41
4.  Kristýna Kovářová  41:07 +2.41 
5.  Martina Dočkalová  41:21 +2.55
6.  Marta Štěrbová     45:39 +7.13


ČERNÝ PUNTÍK
----------------------------------
Budiž udělen úderné dvojici Švihovský - Procházka
za rozbití nákladního výtahu. Gratulujeme!



 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Závodní období
- dominuje krátkodobá psychická příprava na závody
- kondiční a taktická příprava je úzce specializovaná
- trénink má spíš charakter udržovací, regenerační a kontrolní - proto mají delší závodní období negativní vliv na stav celkové trénovanosti
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN