CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Připravujeme se na MS, jedeme na WG
 
11.07.2005 | zobrazení 2992
Červenec je pro nominované do Japonska ve znamení intenzivní přípravy. Pětičlenný tým jede navíc do Německa na Světové hry, kde v termínu 16.-17.7. poběží middle a smíšené šafety.

V tuto chvíli už máme za sebou kempy v Peci pod Sněžkou a Harrachově. Vzhledem k pracovnímu vytížení Píchala a Dany, lehčímu zranění Jedly a severské "separaci" Evy a Venduly to nejsou žádné masovky (3 a 5 lidí), ale zúčastněným to určitě pomohlo dobudovat základy formy pro japonské krpály.

Dana, Vendula, Marta, Olaf a Sosák jedou závodit na World Games. Bude to krutě rychlé - tratě měří 7.3 a 8.5km! A štafety se běží dokonce jen v parku. V obou závodech nejsme bez šance na špičkový výsledek, i když týden po objemovém tréninku by forma u většiny našich neměla být ještě úplně dokonalá.

Směrem k MS ještě plánujeme jeden víkendový mapový výjezd do Maďarska na mapu z nominačních závodů. 31.7. odlétáme, 7.8. se běží první závod MS - kvalifikace middle.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Výklus odplaví škodliviny
Výklus je první část další fáze. Laktát a škodliviny se vlivem výklusu odbourávají mnohem rychleji. 30 minut klusání dokáže snížit hladinu kyseliny ve svalech o 90%! Intenzita klusání by měla být cca 60% TFmax. Lze nahradit i nějakou míčovou hrou.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN