CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Blíží se vyvrcholení podzimní sezóny
 
26.09.2005 | zobrazení 3166
Reprezentace míří na finále SP do Itálie, B-tým fičí do Estonska na Euromeeting. Nadchází i čas hodnocení a bilancování.

V Itálii čeká na naše borce další bláznivý program z dílny IOF: v šesti dnech se běží šest závodů!

Program:
3/10 Middle Q+F
4/10 Sprint Q
5/10 Sprint F
6/10 LONG
7/10 --
8/10 štafety

Výsledek z italského longu se všem závodníkům započítává povinně do celkového bodování SP. Dále se započítává jeden z výsledků na middlu a sprintu. Dá se předpokládat, že italská série pořádně zahýbě s celkovými výsledky. My uvidíme, zda Dana Brožková dokáže po pobytu v Africe navázat na skvělé letošní výsledky, zda Petr Losman dokáže ještě vylepšit svou pozici v první dvacítce či zda se někomu z dalších borců podaří "udělat" individuální výsledek.

Cílem závodníků reprezentujících na Euromeetingu by měl být hlavně kvalitní osobní VÝKON poměřitelný v silné konkurenci. Euromeeting je hlavně přípravná akce. Běží se tradičně sprint, klasika a štafety. Výsledek není podstatný, ale když se budeme zajímat, mohli bychom v popředí vidět třeba Jana Procházku nebo naše štafety. První start v dospělých čeká v okolí Polvy Janu Panchartkovou a Zdeňka Rajnoška. A pro Osvalda Kozáka, který o víkendu vybojoval jako finišmen Tesly stříbro z družstev, půjde o vůbec první start v reprezentačním dresu.

Pomalu nadchází čas hodnocení - jako první v řadě byla sepsána poměrně stručná zpráva o vystoupení RDD na letošním MS v Japonsku. (K nahlédnutí v sekci DOKUMENTY.)

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
následující akce
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Aktivační stavy
... psychické rozpoložení před, při a po výkonu. Může být pozitivní (sebedůvěra, odhodlání, spokojenost) nebo negativní (strach, apatie, zklamání...). Žádoucí je mírná pozitivní aktivace. Nadměrnou aktivaci snižuje např. humor, nebo humor ve spojení s agresí (kanadské žerty), dále i teplá sprcha, vlahá koupel, dechová cvičení, hudba apod. Naopak mobilizační účinky má například hromadný zpěv ;-)
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN