CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Blíží se vyvrcholení podzimní sezóny
 
26.09.2005 | zobrazení 3251
Reprezentace míří na finále SP do Itálie, B-tým fičí do Estonska na Euromeeting. Nadchází i čas hodnocení a bilancování.

V Itálii čeká na naše borce další bláznivý program z dílny IOF: v šesti dnech se běží šest závodů!

Program:
3/10 Middle Q+F
4/10 Sprint Q
5/10 Sprint F
6/10 LONG
7/10 --
8/10 štafety

Výsledek z italského longu se všem závodníkům započítává povinně do celkového bodování SP. Dále se započítává jeden z výsledků na middlu a sprintu. Dá se předpokládat, že italská série pořádně zahýbě s celkovými výsledky. My uvidíme, zda Dana Brožková dokáže po pobytu v Africe navázat na skvělé letošní výsledky, zda Petr Losman dokáže ještě vylepšit svou pozici v první dvacítce či zda se někomu z dalších borců podaří "udělat" individuální výsledek.

Cílem závodníků reprezentujících na Euromeetingu by měl být hlavně kvalitní osobní VÝKON poměřitelný v silné konkurenci. Euromeeting je hlavně přípravná akce. Běží se tradičně sprint, klasika a štafety. Výsledek není podstatný, ale když se budeme zajímat, mohli bychom v popředí vidět třeba Jana Procházku nebo naše štafety. První start v dospělých čeká v okolí Polvy Janu Panchartkovou a Zdeňka Rajnoška. A pro Osvalda Kozáka, který o víkendu vybojoval jako finišmen Tesly stříbro z družstev, půjde o vůbec první start v reprezentačním dresu.

Pomalu nadchází čas hodnocení - jako první v řadě byla sepsána poměrně stručná zpráva o vystoupení RDD na letošním MS v Japonsku. (K nahlédnutí v sekci DOKUMENTY.)

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Trénovat centrálně nebo lokálně?
Centrální kapacita se týká výkonnosti oběhového a dýchacího systému a dá se trénovat alternativně. Lokální kapacita je rozhodující pro výkon, je to výkonnost konkrétních svalových skupin, které se podílejí na závodním výkonu. Měla by se trénovat způsobem co nejbližším vlastnímu závodu.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN