CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Blíží se vyvrcholení podzimní sezóny
 
26.09.2005 | zobrazení 2966
Reprezentace míří na finále SP do Itálie, B-tým fičí do Estonska na Euromeeting. Nadchází i čas hodnocení a bilancování.

V Itálii čeká na naše borce další bláznivý program z dílny IOF: v šesti dnech se běží šest závodů!

Program:
3/10 Middle Q+F
4/10 Sprint Q
5/10 Sprint F
6/10 LONG
7/10 --
8/10 štafety

Výsledek z italského longu se všem závodníkům započítává povinně do celkového bodování SP. Dále se započítává jeden z výsledků na middlu a sprintu. Dá se předpokládat, že italská série pořádně zahýbě s celkovými výsledky. My uvidíme, zda Dana Brožková dokáže po pobytu v Africe navázat na skvělé letošní výsledky, zda Petr Losman dokáže ještě vylepšit svou pozici v první dvacítce či zda se někomu z dalších borců podaří "udělat" individuální výsledek.

Cílem závodníků reprezentujících na Euromeetingu by měl být hlavně kvalitní osobní VÝKON poměřitelný v silné konkurenci. Euromeeting je hlavně přípravná akce. Běží se tradičně sprint, klasika a štafety. Výsledek není podstatný, ale když se budeme zajímat, mohli bychom v popředí vidět třeba Jana Procházku nebo naše štafety. První start v dospělých čeká v okolí Polvy Janu Panchartkovou a Zdeňka Rajnoška. A pro Osvalda Kozáka, který o víkendu vybojoval jako finišmen Tesly stříbro z družstev, půjde o vůbec první start v reprezentačním dresu.

Pomalu nadchází čas hodnocení - jako první v řadě byla sepsána poměrně stručná zpráva o vystoupení RDD na letošním MS v Japonsku. (K nahlédnutí v sekci DOKUMENTY.)

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
VT Švédsko    22.4.-1.5.
Hindas, Göteborg  (JRD)
následující akce
Nominačky MS    11.-14.5.
Voru (EST)  (RD)
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Zaměřit se na vrchol
Častá chyba je zaměřit se s příchodem jara na ladění od závodu k závodu. Často se pak stává, že přijdou nominačky a ty nemáš co nabídnout. Jaro je pro reprezentanta obdobím speciální přípravy a rozvoje specifické kapacity, ne obdobím heroických vítězství na domácích závodech. Chce to ale sebedůvěru a chladnou hlavu.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN