CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

ČT: Chceme podporovat menšinové sporty
 
20.10.2005 | zobrazení 3279
V článku MF Dnes se pod tiulem "Česká televize chce spustit sportovní kanál" píše, že ředitel televize Janeček včera oznámil, že od příštího roku bude spuštěn nový sportovní kanál.

Důvodů pro spuštění je podle Janečka několik. Nejen přebytek materiálu při zakoupení vysílacích práv na velké akce, ale i deklarovaná snaha o poskytnutí prostoru komerčně méně úspěšným odvětvím. "Chceme podporovat menšinové sporty a taky máme dost bohatý archív", tvrdí ředitel ČT.

ČT24 a plánovaný sportovní kanál jsou určeny především pro nastupujícící digitální visílání.

Vzhledem k MS MTBO 2007 a MS v OB 2008 je to určitě potěšitelná zpráva. Když bychom se nedostali do domácího kanálu, kde má 24 hodin běžet jen sport, tak už asi nikam. Ale samo to nepřijde.

Z tohoto pohledu je paradoxně celkem škoda, že projekt MicrO se pro MS2006 nepodařilo finančně vyřešit. Na Ukrajině 2007 se o to zřejmě nikdo pokoušet nebude a pak už je řada na nás. A každá novinka stojí víc peněz a přináší vyšší rizika... MicrO přitom má (po vyléčení dětských nemocí) potenciál přitáhnout k OB i laického diváka.

/RN

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Sebekontrola
Orientační běh je vlastně nepřetržité řízení pohybu terénem. Jak ztratíš kontrolu nad řízením (= sám nad sebou), je zle. Uč se proto sebekontrole a koncentraci.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN