CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Konkurs na Miss Klasika
 
14.02.2006 | zobrazení 3584
První letošní nominační závody se poběží už o Velikonocích na Vidnavě. Na podobě tratě pro klasiku se budou podílet i čtenáři časopisu Orientační běh.


Vidnava je půvabná sama o sobě. Její ladné křivky jsou teď navíc rafinovaně zahalené do vzrušující toalety střihu a la Lenhart, Mareček či Habán. Ideální jeviště jak pro nominační závody na ME, tak i pro letošní červencové 5-ti denní Silesia 2006.

V letošním prvním čísle domácího orienťáckého magazínu naleznou čtenáři další ročník neoficiálního MČR ve stavbě tratí. Motto tentokrát zní: "Navrhni trať pro nominační závod!" Všem milovníkům stavby tratí se tak otevírá jedinečná možnost stát se spoluautorem tratě, se kterou se naši nejlepší budou muset popasovat na své cestě k ME.

Reprezentanti pak pojedou na "evropu" a vítězové soutěže... třeba na 5D Silesia, kam budou zdarma pozvaní. Podrobnější informace naleznete v časopise.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
VT Švédsko    22.4.-1.5.
Hindas, Göteborg  (JRD)
následující akce
Nominačky MS    11.-14.5.
Voru (EST)  (RD)
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Výkon v OB
Výsledek orientačního běžce stojí na třech hlavních pilířích: orientační technika + mentální kapacita-taktika + fyzická kapacita. Nad tím vším je klíčová nadstavba: umění závodit (tzn. podat výkon když je to potřeba).
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN