CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

ME: Sosák finišoval o bronz!
 
13.05.2006 | zobrazení 3777
Ještě nikdy nebyla česká štafeta tak blízko zlata. Od nesmrtelnosti dělilo trojici Lála - Bingo - Sosák pouhých 7 vteřin. Holky doběhly v redukovaném pořadí 6.


Zatímco v ženských to byl závod nahoru dolů, v chlapech se běželo po celou trať s minimálními odstupy. Lála dobře rozběhl, přišel v hlavním poli. Bingo exceloval na druhém úseku (3.čas) a Sosák skvělým výkonem úplně zapoměl na nepovedenou klasiku. Dvojice Andersson-Gueorgiou uhájila až do cíle těsný náskok, o další pozice finišovalo 9 borců. Sosáka opral jen norský dynamit Österbö. Být to o půl kilometru delší, finišovalo by se o zlato.Vyhrála štafeta, ze které ani jeden její člen neběžel klasiku. Také druzí Francouzi měli dva odpočaté, třetí Noři měli svěží celý tým (bylo to papírové "béčko"). To jenom podtrhuje bravůrní výkon naší trojice.

U holek bohužel jindy superspolehlivou Martu nachytala už první farsta a ztráta v cíli byla nakonec hrozivá. Zdenča i Dana pak bojovaly, podaly kvalitní individuální výkony a stáhly všechny štafety, které popadaly z čelního balíku. Šesté místo je fajn!Celkově výborná tečka za šampionátem. Škoda že dnes vyhlašovali jen první 3 týmy - to se stalo snad poprvé.

Bohužel nám stále stávkuje jedno auto, takže nás na hranicích zítra radši nečekejte ;)

 
tisk
  narozky dnes slaví
 Iva Košárková     Michaela Omová    
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
následující akce
dráhový test č. 2    2.6.
Praha - Děkanka  (JRD)
nominační krátká č. 2    3.6.
Řitka  (JRD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
Hlava mapa
...říkával Filip Toušek v Bloudění orientačního běžce. Tvrzení o nohách, které nikdy nesmějí předběhnout hlavu je stále základní tezí úspěšného závodního orientačního běhu.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN