CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Dej si SKóRELAUF a buď z OBliga!
 
21.03.2007 | zobrazení 3654
Časopis OB přesídlil na www.casopisob.cz, kde také nově servíruje pravidelný orienťácký kvíz. 5 otázek každý týden. U každého čísla se hraje o roční předplatné, na vítěze sezónního žebříčku čeká sponzorský jackpot.


Otázky se budou týkat orienťáku. Chce to všeobecný rozhled a nebo chuť hledat. Události dávné i včerejší. Mapy, světová scéna, pravidla, kluby, osobnosti, časopis... Možná tam jednou najdeš i otázku o sobě (viď Kody? ;).

Zpočátku to samozřejmě nebude výsledkově až tak dramatické, 5 správných asi nebude výjimkou, ale s přibývajícími koly bude růst náročnost i počet lidí, kteří zachybují...

Po zbytek tohoto týdne bude soutěž v testovacím provozu, na ostro odstartujeme v pondělí 26.3. (Prosíme o nahlášení objevených chyb. Díky.)

Myslíš, že odpovíš správně na všech 5 otázek a staneš se lídrem?Přihlaš se a uvidíš.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Jak efektivně trénovat? V lese!
Budeš dobrý v tom, co trénuješ (obecná pravda). Pokud to obrátíme: Chceš-li být v něčem dobrý, trénuj to! Pro orientačního běžce je nejdůležitějším tréninkem orientační běh vysoké intenzity. Všechno ostatní jsou alternativní formy tréninku, které využíváme proto, abychom rozvíjeli některou činnost zvlášť, z časoprostorových důvodů apod. OB vysoké intenzity je základem tréninku mnohých světových es.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN