CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Equica podporuje reprezentaci a hledá konzultanty
 
31.05.2007 | zobrazení 3611
Equica je firma, ve které vás šéf Miras přivítá větou: "Ahoj, už jsem zase v plným tréninku, za čtrnáct dní jedu ten triatlon." A plynule přejde k jádru věci: "Neměli byste tam pro nás člověka?" Přitom se nejedná o obchod s bílým masem. Equica řídí a koordinuje. A ráda by zaměstnala další orienťáky.
Equica je už čtvrtým rokem významným partnerem reprezentačního družstva dospělých. Její logo se objevuje na dresech, na mapách, při celostátním závodě v Liberci se s její podporou dokonce soutěžilo o hodně zajímavou částku. Proč? "Spojení s orientačním během si vážíme a docela rádi ho komunikujeme," vysvětluje marketingovou hantýrkou obchodní ředitel firmy Luděk Šafář. Nejsou to jen planá slova. O tom se ostatně můžete přesvědčit i na webu společnosti na adrese www.equica.cz, kde vás přivítá dvojice Dlabaja - Losman."Stojíme na hlavě." Tak zní jejich motto. Platí to dosova, jejich činnost rutinou rozhodně nezavání. Orienťáky si vybrali právě proto, že si váží schopnosti efektivně myslet za běhu, pod tlakem. V minulých letech ve firmě pracoval Michal Horáček. Ten se v zimě odstěhoval za běháním do Švédska. "Rádi bychom zase někoho přijali. Případným zájemcům ráda poskytnu další informace," říká Jana Leitkepová, která má na starosti lov na pracovní síly. A dodává, že nejde jen o zaměstnání na plný úvazek. Práce by se našla i pro studenty nebo na částečný úvazek. "I když máme určité požadavky, není úplně důležité co kdo studoval nebo kde působil. Hlavní je všeobecný rozhled, určité organizační schopnosti a chuť pracovat a učit se. Když se obě strany dohodnou, prostě se to zkusí a po určité době se uvidí, jestli to funguje," uzavírá Jana.

Práce v Equice je docela zajímavá. Pracovníci firmy jsou po zapracování nasazovaní do koordinačních a analytických týmů ve velkých společnostech i ve státní správě. "Jedu právě z ministerstva," zní obvyklá omluva týkající se obleku a kravaty, která v jinak neformálním prostředí v Equica působí trochu strojeně. Plusem je i to, že k firemní kultuře patří kromě neformálnosti i dostatek volna na odpočinek a zábavu.

Smlouva o podpoře na letošní rok je dojednaná. "Tak ať letos zase něco zaběhnete! A vyřiď tam u vás, ať to někdo přijde zkusit. Fakt bychom nějakýho orienťáka brali," loučí se se mnou Mirek Horák.

Já můžu dodat jediné - je to příležitost, fakt doporučuju. A rozhodně ne jenom proto, že Equica je náš sponzor a kamarád. Snad je to z toho článku patrné.

Další informace:
Jana Leitkepová, Equica a.s., Jana.Leitkepova@Equica.cz
Radek Novotný, RD, radovan@post.cz
Michal Horáček, RD, pichal@email.cz

sídlo firmy: Equica a.s., Rubeška 215/1, 190 00 Praha 9 – Vysočany 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
následující akce
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Celková strategie vytrvalostního tréninku
K ovlivňování krátkodobé a rychlostní vytrvalosti lze přistoupit až po zvýšení aerobní úrovně a úrovně rychlostních schopností.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN