CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

SP5: Na sprintu čtyři Češi do patnáctky
 
27.07.2007 | zobrazení 3589
Posledním závodem SP na letošním O-Ringu byl městský sprint v centru Mjölby. Našim se generálka před Ukrajinou docela povedla.

Startovalo se podle průběžného pořadí v SP a tak naši startovali v první části startovního pole. Dlouho vedl Tomáš Dlabaja, potom se k němu po skvělém závěru přidal na vteřinu stejným časem i Petr Losman. Vzápětí doběhl ještě Michal Smola a zařadil se o tři vteřiny horším časem na čtvrté místo. To už ale mezičasy z tratě naznačovaly, že vítězný čas bude o 20-30" lepší. Výborné výkony bez výraznějších zaváhání stačily našim tentokrát na 12., 12. a 15. místo. Zvítězil zase Gueorgiou, který ale neběžel pondělní klasiku. Šéďa doběhl v áčku 40. Solidně to zvládl i Bet - dopoledne si ještě zazávodil v lese na trati pro příchozí a odpoledne obsadil v béčku na sprintu 3.místo.

V ženách jsme viděli na poměrně fyzické trati výrazné vítězství Simone Niggli. Dana Brožková cílovala 11., Lucka Krafková 37.

V průběžném pořadí SP si naši vedou následovně:
H - 19. Smola, 27. Losman, 42. Šedivý, 43. Dlabaja
D - 7. Brožková, 45. Krafková, 46. Juřeníková, 60. Stará

Výsledky O-Ringu se dají najít tady: http://www.oringenonline.com/OLA/Default.aspx

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Jak efektivně trénovat? V lese!
Budeš dobrý v tom, co trénuješ (obecná pravda). Pokud to obrátíme: Chceš-li být v něčem dobrý, trénuj to! Pro orientačního běžce je nejdůležitějším tréninkem orientační běh vysoké intenzity. Všechno ostatní jsou alternativní formy tréninku, které využíváme proto, abychom rozvíjeli některou činnost zvlášť, z časoprostorových důvodů apod. OB vysoké intenzity je základem tréninku mnohých světových es.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN