CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Reprezentace míří do Francie, nechcete se přidat?
 
01.02.2008 | zobrazení 3833
Loni na podzim se čeští junioři zúčastnili Juniorského evropského poháru ve Francii. Myslím, že jediná ukázka mapy a komentář jednoho z juniorů o kvalitě téhle akce řekne víc než-li dlouhé povídání.


Po sobotní klasické trati: „Nejtěžší závod, co jsem kdy běžel!“

Po nedělních štafetách ve stejném prostoru, ale více ve skalnatých částech: „Tak to byl největší záhul na bednu, jakej jsem kdy v OB řešil.“

-------------------------------------------------------------------------------------------

Tým dospělé reprezentace se před začátkem sezóny vydává taky do těchto terénu, aby procvičil orientační techniku. A vy máte tuhle možnost taky. Ale proč běhat ve studeném, sychravém počasí na začátku března? Využijte letní prázdniny.

6 jours de l´Aveyron – to je název šestidenních závodů v těchto prostorech ve dnech 2.-9. srpna 2008.

Na startu nebude chybět ani francouzská hvězda a několikanásobný mistr světa Thierry Gueorgiou, který převzal záštitu nad těmito závody a prohlásil o nich, že… „na celém světě je jen opravdu málo terénů, které se mohou v obtížnosti vyrovnat tomuto. Budete muset řešit nespočet složitých situací. Tyto závody budou šlágrem sezóny 2008. Nechtěl bych je prošvihnout za nic na světe.“

Co k tomu ještě dodat? Krom situační mapky, odkazu na stránky závodu, snad jen to, že ÚPLNĚ každý z účastníků 6-denních obdrží od pořadatelů tento dres od společnosti NONAME.


Situační mapa s polohou závodu


Webové stránky závodu 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Kdy zakopneme o anaerobní práh?
Anaerobní práh (ANP) je úroveň zatížení organismu, kdy tělo přestává být schopné plynule odbourávat splodiny anaerobního spalování (např. kyselina mléčná). Začíná se hromadit laktát, svaly tuhnou, zhoršuje se koordinace. Výkon začne po krátké době klesat. Důležitá veličina v souvislosti s efektivním řízením fyzického tréninku.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN