CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Na ME dvakrát sedm i s Monikou a Štěpánem
 
12.05.2008 | zobrazení 3660
Je nominováno. Na ME v Lotyšsku se pod českou vlajkou představí početná výprava v čele s Danou Brožkovou a Michalem Smolou. Na vrcholné akci dospělé reprezentace zažijí svůj debut Monika Topinková a junior Štěpán Kodeda.


:: rozhodnutí o nominaci na ME 2008

:: rozhodnutí o nominaci na Euromeeting 2008

Zdůvodnění nominace na ME je součástí dokumentu. Výprava odlétá 24.5. a vrací se 2.6. Program šampionátu je náročný, běží se 7 závodů v sedmi dnech, navíc v netradičním terénu, tvořeným rovnoběžnými dunami a množstvým bažinatých oblastí. (Z našich závodníků ani členů RT s tamním terénem nikdo osobní zkušenost nemá.) Centrem závodů je Ventspils. Realizační tým bude pracovat ve složení Jordánková, Klechová, Šidla a Novotný.

Euromeeting hostí Miskolc, který bude v příštím roce i centrem MS. Výprava odjíždí po vlastní ose 22.5., návrat je 25.5. Vedoucím akce je Pavel Slavík. Startují 3 muži a 3 ženy. Úkolem bude nejen získat zkušenosti nebo pokusit se proti ostatním B-týmům zaběhnout nějaký zajímavý výsledek, ale i získat nějaké informace z dějiště příštího MS. Například ubytování bude stejné jako za rok.

/Radek Novotný

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
Světové hry    25.-27.7.
Vratislav (POL)  (RD)
následující akce
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
Obecná síla nejsou rostoucí bicepsy
Při OB se namáhají zejména svaly nohou a trupu. Do tréninku se tak zařazuje obecné posilování zaměřené zejména na vnitřní svaly, které se obvykle do pohybu nezapojují (proti disbalancím) a také na svalstvo trupu, které se tolik nezapojuje při tréninku po cestě (tzv. stabilita trupu). Takové posilování se provádí lehkou zátěží v mnoha opakováních. Kriticky důležitá je správnost provedení!
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN