CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

O víkendu opět Běž & Vyhraj!
 
16.05.2008 | zobrazení 3619
Na Čeřínku startuje zostra letošní Gigasport áčková sezóna - poběží se middle a klasika. Oba závody budou navíc zařazené do série RUN2WIN. A v neděli se bude rozdělovat tučný jackpot.


Jihlavský middle je zároveň zařazený mezi sledované závody vzhledem k MS na této trati. Vysočinská kamenitá podložka a různě odrostlý smrkový les mají k podmínkám v Jeseníkách poměrně blízko.

Stejný závod je zároveň i sledovaným závodem pro AMS.Pilotní série projektu RUN2WIN, která si klade za cíl přilepšit našim nejlepším závodníkům formou zajímavých finančních odměn za výsledky, odstartovala v březnu dlouhou tratí při Jarním poháru. Vysočina nabídne o víkendu další dva započítávané závody, po kterých se vše sečte a na nejlepší eliťáky bude čekat zajímavá koncová prémie ve formě jackpotu.Více o RUN2WIN naleznete na stránkách série.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
Světové hry    25.-27.7.
Vratislav (POL)  (RD)
následující akce
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
Jezdí to na sacharidy!
Sacharidy (uhlohydráty) jsou palivem pro svalovou i mentální práci, uloženým ve svalech, játrech a krvi. Ze svalů se čerpají pro svalovou práci, z jater a krve pro mentální práci. Nacházejí se v: těstovinách, rýži, bramborách, chlebu, vločkách, ovoci a zelenině. Sacharidy by měly představovat největší podíl stravy sportovce, kryjí až 65% energetické spotřeby.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN