CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

O víkendu opět Běž & Vyhraj!
 
16.05.2008 | zobrazení 3740
Na Čeřínku startuje zostra letošní Gigasport áčková sezóna - poběží se middle a klasika. Oba závody budou navíc zařazené do série RUN2WIN. A v neděli se bude rozdělovat tučný jackpot.


Jihlavský middle je zároveň zařazený mezi sledované závody vzhledem k MS na této trati. Vysočinská kamenitá podložka a různě odrostlý smrkový les mají k podmínkám v Jeseníkách poměrně blízko.

Stejný závod je zároveň i sledovaným závodem pro AMS.Pilotní série projektu RUN2WIN, která si klade za cíl přilepšit našim nejlepším závodníkům formou zajímavých finančních odměn za výsledky, odstartovala v březnu dlouhou tratí při Jarním poháru. Vysočina nabídne o víkendu další dva započítávané závody, po kterých se vše sečte a na nejlepší eliťáky bude čekat zajímavá koncová prémie ve formě jackpotu.Více o RUN2WIN naleznete na stránkách série.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
SP finále    29.9.-1.10.
Grindelwald (SUI)  (RD)
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Pomalé a rychlé uhlohydráty
Některé uhlohydráty se štěpí rychleji než jiné. Rychlé uhlohydráty způsobují větší výkyvy hladiny krevního cukru než ty pomalé. Obecně by se měly konzumovat před závodem ty pomalé a po závodě ty rychlé. Příklady - pomalé: fazole, čočka, těstoviny, tmavý chléb, mléčné výrobky, jablko, banán, džus. Rychlé: vařená rýže, kornfleky, bílý chléb, vločková kaše, brambory.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN