CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Po inspirativním závodění rozdělilo RUN2WIN závodníkům 100 tisíc
 
19.05.2008 | zobrazení 3588
Pilotní minisérie projektu RUN2WIN má za sebou všechny tři díly a to znamená, že finanční jackpot už zná své majitele. Poměrně suverénně zvítězili Michal Smola a Zdenka Stará.


Zlínský přízrak jasně dominoval mezi muži, když vyhrál všechny tři závody série. Jako další v pořadí inkasovali Losman, Lučan a Slovák Bukovac.V ženách celkově zvítězila Zdenka Stará před Monikou Topinkovou. Suverénky víkendu na Čeřínku, sestry Brožkovy, nedosáhly na lepší umístění kvůli absenci v prvním závodě série.Duchovní otec projektu Pavel Žemlík a jeho spolupracovníci teď tuto finanční vlašťovku vyhodnotí - z vlastního pohledu i podle ohlasů závodníků, jichž se celý projekt hlavně týká - a rozhodnou se jak dál.Z pohledu sportovního splnil víkend očekávání. Sobotní "sledovaný" middle vykazoval řadu podobných vlastností jako terény v Jeseníku a tak přinesl další cennou závodní zkušenost a zase tak trochu naznačil, komu se jak v takovém terénu daří.

Nedělní klasika byla krásným proběhnutím inspirativním lesem, byť trochu zbytečně bezbolestným - v podstatě se jen stále běželo skoro rovně čistým kamenitým lesem. Uznávám, že v takovém terénu není snadné vymyslet nějaké zásadní volby, přesto si myslím, že takhle komplexní prostor je jako dělaný pro naplánování nějakého opravdu extrémně dlouhého postupu. To by šlo zejména v jižní, nevyužité části mapy.

Když už se tu pouštím do hodnocení víkendu, rád bych se ještě znovu důrazně přimluvil za občerstvení NA KONTROLE, ne někde na cestě rádoby na postupu. A už vůbec ne na dlouhém postupu - když už to musí být, tak by mělo být občerstvení na úseku, kudy opravdu všichni musí proběhnout. Na delších postupech občerstvovačky determinují volbu a to je škoda.

/RN

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
následující akce
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Analýza = zkušenost
OB je sport zkušeností. Zásobu zkušenosti si nejsnáze rozšíříš rozborem vlastních závodů, vlastních chyb.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN