CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Lotyšský les vábí k rozběhnutí
 
25.05.2008 | zobrazení 4198
Kdo však bezhlavě podlehne vábění, bude ošálen. Kudrnatost a místy snížená viditelnost činí z orienťáku výzvu. Na ME nás čekají nádherné a vzrušující závody.


Ventspils: Nedělní program je volnější, ale úplně se nezahálí. Dopolední model všechny příjemně navnadil - útulný les a kvalitní mapa. To v poslední době nebývá úplně pravidlem.

Odpoledne nás čeká ještě technical model (ukázka startovací procedury a ražení) a navečer půlhodinové slavnostní zahájení.

Organizačně je všechno připravené na jedničku s hvězdičkou, promyšlené do detailu tak, jak to závodníkům vyhovuje. Ubytování a stravování na vysoké úrovni, navíc na dohled od event centra, přesná pořadatelská doprava.

Zítřejší sprint asi závodníkům moc překvapení nepřinese. Dopolední kvalifikace bude asi jednodušší, náročností zhruba na úrovni našich nominaček v Olomouci. Zato odpolední finále zavede závodníky zcela jistě do velmi členitých pobřežních dun a tam se budou určitě dít zajímavé věci... Kvalifikace se běží mezi 9-11h, finále žen startuje v 15:31 a finále mužů o hodinu později.

:: mapa modelu

Několik pohledů do terénu (zkuste si je zařadit do mapy ;):: stránky EOC 2008

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
SP finále    29.9.-1.10.
Grindelwald (SUI)  (RD)
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Trénuj tam, kde závodíš!
"Ti, kteří nejsou zvyklí přeskakovat bažiny, padlé stromy, klopýtat v kamení a bojovat s hustníky, to budou mít při závodě mnohem těžší." (Kent Olsson)
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN