CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Lotyšský les vábí k rozběhnutí
 
25.05.2008 | zobrazení 3885
Kdo však bezhlavě podlehne vábění, bude ošálen. Kudrnatost a místy snížená viditelnost činí z orienťáku výzvu. Na ME nás čekají nádherné a vzrušující závody.


Ventspils: Nedělní program je volnější, ale úplně se nezahálí. Dopolední model všechny příjemně navnadil - útulný les a kvalitní mapa. To v poslední době nebývá úplně pravidlem.

Odpoledne nás čeká ještě technical model (ukázka startovací procedury a ražení) a navečer půlhodinové slavnostní zahájení.

Organizačně je všechno připravené na jedničku s hvězdičkou, promyšlené do detailu tak, jak to závodníkům vyhovuje. Ubytování a stravování na vysoké úrovni, navíc na dohled od event centra, přesná pořadatelská doprava.

Zítřejší sprint asi závodníkům moc překvapení nepřinese. Dopolední kvalifikace bude asi jednodušší, náročností zhruba na úrovni našich nominaček v Olomouci. Zato odpolední finále zavede závodníky zcela jistě do velmi členitých pobřežních dun a tam se budou určitě dít zajímavé věci... Kvalifikace se běží mezi 9-11h, finále žen startuje v 15:31 a finále mužů o hodinu později.

:: mapa modelu

Několik pohledů do terénu (zkuste si je zařadit do mapy ;):: stránky EOC 2008

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
VT Švédsko    22.4.-1.5.
Hindas, Göteborg  (JRD)
následující akce
Nominačky MS    11.-14.5.
Voru (EST)  (RD)
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Jezdí to na sacharidy!
Sacharidy (uhlohydráty) jsou palivem pro svalovou i mentální práci, uloženým ve svalech, játrech a krvi. Ze svalů se čerpají pro svalovou práci, z jater a krve pro mentální práci. Nacházejí se v: těstovinách, rýži, bramborách, chlebu, vločkách, ovoci a zelenině. Sacharidy by měly představovat největší podíl stravy sportovce, kryjí až 65% energetické spotřeby.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN