CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Radčin middlovatý den
 
03.06.2008 | zobrazení 4083
I v mapově nejtěžším závodě ME v Lotyšsku se česká vlajka objevila na pódiu mezi nejlepšími - Radka Brožková dokázala zopakovat šesté místo ze sprintu. Dominovalo trio Finek, v mužích prodloužil svou vládu král této tratě, Francouz Thierry Gueorgiou.


Závod se rozhodoval v úvodní části, která probíhala v bažinách. Nachytat se nechala řada světových hvězd, Nor Nordberg dokonce nenašel čtvrtou kontrolu a šel do cíle...

Radka se svým výkonem v cíli příliš spokojená nebyla - mezičasy pak opravdu potvrdily poměrně velké rezervy v podobě několika chyb. Šesté místo je tak dvojnásob optimistickým výsledkem!

V mužích běžel dobrý závod Michal Smola, který neudělal žádnou fatální chybu a "docela to prasil". Čtrnácté místo. Middlová špička je v tomto druhu terénu díky letité mapové rutině trochu jinde - Gueorgiou dokázal běžet o 3,5 minuty rychleji, a to si ještě tentokrát dovolil minutovou chybu! Jan Procházka chyboval v úvodu. Zbytek závodu běžel aktivně ve skupině s Rollierem a visícím Stevensonem.


Radka gratuluje mistryni Evropy Heli Jukole.


Nejlepší ženy. V popředí přední muž Lotyšska, místní prezident.


Radku Brožkovou zastihlo ME ve výtečné formě. Vydržať!


Michal Smola běžel špičkově a měl jeden z nejrychlejších doběhů. "Jedna rychlost navíc by tam ale šla zařadit," tvrdí Bingo před štafetama.


Finská trojka - máma, introvertka a manekýnka.


Novikov běžěl od první kontroly před budoucím mistrem jako tykadlo. Thierry ho nechal běžet a soustředil se na to svoje... Valentin si svou aktivitou vyválčil alespoň šesté místo, na vteřinu stejně s Troengem.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
SP finále    29.9.-1.10.
Grindelwald (SUI)  (RD)
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Krátké intervaly, které nejsou pro sprintery?
Zvyšují obecně kapacitu oběhového systému. Náročný trénink doporučovaný hlavně pro období speciální přípravy a závodů. Běhá-li se v lese, rozvíjí zároveň specifickou svalovou výkonnost. Obvykle 70"/20", 60"/30", 15"/15". 2-3 série po 10-15 minutách.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN