CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Šéfové IT firem se setkají s medailisty
 
15.10.2008 | zobrazení 4199
Díky aktivitě firmy Equica proběhne v polovině listopadu v Praze společenský večer, kterého se kromě dvacítky šéfů významných IT firem zúčastní i někteří naši úspěšní reprezentanti v OB.


Při tomto setkání chce Equica prezentovat svým zákazníkům svou filozofii, jejíž aktuální součástí je, k našemu potěšení, i silná podpora orientačního běhu.

Equica vstoupila původně do spolupráce s RD v OB se záměrem oslovit myslící, organizačně schopné a odolné lidi pro rozšíření řad svých projektových manažerů. "Je sice fakt, že kromě Michala Horáčka u nás zatím žádný další orienťák pracovat nezačal, ale i tak mi podpora vás orienťáků tak nějak zapadá do naší filozofie," prozrazje Mirek Horák důvod, proč jako šéf firmy už čtyři roky našemu manšaftu vydatně - a jak sám přiznává, tak i téměř nezištně - pomáhá. "Náš zájem o schopné lidi stále trvá," dodává však jedním dechem člověk, který je i duší připravovaného společenského večera. "Co z toho mám?... Mě to těší. A taky ty tepláky," naráží na darovaný reprezentační overal s logem Equica na zádech. "V tom já běhám. Ale měl bych běhat víc, vlastně už skoro neběhám. Spíš sebou plácnu do té vody, to je jednodušší," prozrazuje na sebe stále aktivní triatlonista.

V holešovické restauraci se běhat (ani plavat) nebude a overaly tentokrát zůstanou v šatně. I když, kdo vi? Večer, který bude komentovat Barbora Černošková z ČT, nese podtitul "Kdo hledá, najde".

:: stránky Equica a.s.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Raná specializace
... není doporučovaná. Budeme-li děti ve vývoji zatěžovat požadavky na intenzivní systematický trénink a vysokou výkonnost, bude to mít dopad na jejich výkonnostní strop v dospělosti. (viz. Dovalil - Výkon a trénink ve sportu). V našem OB je toto, bohužel, zaběhnutá praxe (např. MUD pro šestnáctky).
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN