CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Šéfové IT firem se setkají s medailisty
 
15.10.2008 | zobrazení 4106
Díky aktivitě firmy Equica proběhne v polovině listopadu v Praze společenský večer, kterého se kromě dvacítky šéfů významných IT firem zúčastní i někteří naši úspěšní reprezentanti v OB.


Při tomto setkání chce Equica prezentovat svým zákazníkům svou filozofii, jejíž aktuální součástí je, k našemu potěšení, i silná podpora orientačního běhu.

Equica vstoupila původně do spolupráce s RD v OB se záměrem oslovit myslící, organizačně schopné a odolné lidi pro rozšíření řad svých projektových manažerů. "Je sice fakt, že kromě Michala Horáčka u nás zatím žádný další orienťák pracovat nezačal, ale i tak mi podpora vás orienťáků tak nějak zapadá do naší filozofie," prozrazje Mirek Horák důvod, proč jako šéf firmy už čtyři roky našemu manšaftu vydatně - a jak sám přiznává, tak i téměř nezištně - pomáhá. "Náš zájem o schopné lidi stále trvá," dodává však jedním dechem člověk, který je i duší připravovaného společenského večera. "Co z toho mám?... Mě to těší. A taky ty tepláky," naráží na darovaný reprezentační overal s logem Equica na zádech. "V tom já běhám. Ale měl bych běhat víc, vlastně už skoro neběhám. Spíš sebou plácnu do té vody, to je jednodušší," prozrazuje na sebe stále aktivní triatlonista.

V holešovické restauraci se běhat (ani plavat) nebude a overaly tentokrát zůstanou v šatně. I když, kdo vi? Večer, který bude komentovat Barbora Černošková z ČT, nese podtitul "Kdo hledá, najde".

:: stránky Equica a.s.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
následující akce
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Jezdí to na sacharidy!
Sacharidy (uhlohydráty) jsou palivem pro svalovou i mentální práci, uloženým ve svalech, játrech a krvi. Ze svalů se čerpají pro svalovou práci, z jater a krve pro mentální práci. Nacházejí se v: těstovinách, rýži, bramborách, chlebu, vločkách, ovoci a zelenině. Sacharidy by měly představovat největší podíl stravy sportovce, kryjí až 65% energetické spotřeby.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN