CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

ENERVIT pokračuje ve spolupráci s RD
 
16.01.2009 | zobrazení 4326
Jednalo se rychle a konstruktivně. Zástupce ENERVITu ještě jednou pogratuloval reprezentantům ke skvělým výsledkům na MS a obě strany vyjádřily svůj zájem na pokračování spolupráce. Reprezentace tak bude i nadále podporována jedním z předních světových výrobců sportovní výživy.


ENERVIT bude partnerem RD už čtvrtou sezónu.

Rozsah podpory je stejný jako v předchozím roce. Tentokrát bude celé sponzorské plnění rozdělno mezi šestici členů reprezentačního áčka.

Ve spolupráci se značkou ENERVIT připravujeme také metodický materiál, který by měl srozumitelně přiblížit potřeby energetického krytí při různých úrovních intenzity výkonu. Vyjde pravděpodobně v časopise OB a k dispozici bude i v rámci prezentace firmy na některých celostátních závodech.

Některé informace je možné najít už teď na webu: www.enervit.cz

 
web | tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Laufy běhej v terénu!
Vytrvalost rozvíjí aerobní výkonnost, zefektivňuje spalování tuků, má zdravotně preventivní účinek. Dá se trénovat alternativně (lyže, kolo...), ale vzhledem k lokálnímu účinku je pro orienťáky paradoxně nutné ji hlavně naběhat v terénu - pak má i velký vliv na ekonomiku běhu a tím i na závodní výkon. Efektivní intenzita je v rozmezí cca 70-85% TFmax. Vytrvalost je základem pro zvládnutí intenzivního speciálního tréninku. Neměla by se však úplně vynechávat ani v závodním období.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN