CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Jíst, makat, jíst, makat, (potit), jíst, spát...
 
02.02.2009 | zobrazení 4984
Tak trochu jako na legendární hokejové "baze" si asi minulý týden připadali reprezentanti při objemovém soustředění na Churáňově. Rozdíl je jen v tom, že nikoho není potřeba k tréninku nutit a k večeři nebyl ani jednou boršč.


Objemový kemp na Šumavě už se stal tradicí. A také letos se zdáli být účastníci se svou prací hodně spokojení. "Sám bych se takhle nekous," definuje kouzlo společného pobytu jeden reprezentační blogger. "Když se člověk nemusí o nic starat a nic ho neruší, to se to trénuje." Všichni se však ale také shodují, že týdenní tour-de-ski bohatě stačí.

Základnou pro kemp se stal opět Sporthotel Olympia, patřící pod křídla ČSTV. Zařízení sice zoufale potřebuje investice, drobné nedostatky ale vynahrazuje skvělá poloha, vstřícné jednání a flexibilní stravování, které pokryje bez problémů i dvoj- až trojnásobný apetit některých trénujících.

Letošní týden byl co se týče podmínek snad zatím vůbec nejlepší. Stabilní teplota kolem -5°C, klidné počasí bez přeháněk a díky tomu skvěle upravené stopy umožnily pořádně zapracovat na rozvoji obecných kondičních parametrů. Na akci se vystřídalo celkem 17 členů RD. Natrénované týdenní maximum představuje 33 hodin, zahrnujících 350km na lyžích a 80km běhu, zdaleka ne jen v těch nejnižších intenzitách.

Zdravotní stav týmu je převážně bezproblémový (ťuk ťuk). Už za tři týdny vyměníme sněhové pláně za větrné portugalské pahorky.

:: tréninkový LOB - výsledky 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
SP finále    29.9.-1.10.
Grindelwald (SUI)  (RD)
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Naslouchej svému tělu
Umění efektivního tréninku je založené na úspěšném analyzování reakcí těla na zátěžové podněty. Nauč se vnímat sám sebe, fyzicky i psychicky. Pomůže ti to nejen v tréninku, ale i při závodě.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN