CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Reprezentační sezóna vyvrcholí v uličkách Curychu
 
14.09.2009 | zobrazení 4329
Korunovace vítězů světového poháru probíhá v posledních letech tradičně ve Švýcarsku. I letos se běží kontinentální middle a atraktivní závěrečný sprint. Do boje vyrazí kompletní reprezentační áčko v čele s mistryní světa Danou Brožkovou.
V loňském finálovém závodě se všichni naši závodníci dokázali protlačit do první patnáctky a Jan Procházka se dokonce poprvé ve své kariéře vyhoupl mezi absolutní špičku na velkou bednu. Uličky historického centra Curychu budou další lákavou výzvou.Před závěrečnými závody je z našich v bodování SP nejvýše šestá Dana Brožková. Výborně si stojí i desátá Eva Juřeníková a šestnáctý Jan Procházka, který navíc přišel o nějaké ty body při MS svou diskvalifikací na krátké trati. Silnou motivaci naplno zabodovat bude jistě mít i náš nejlepší sprinter Tomáš Dlabaja, který si bude chtít napravit chuť po průměrném výsledku na MS.

Závody se běží o víkendu 26.-27.9.
Podrobnější informace: www.postfinancesprint.ch

Švýcarské sérii SP bude předcházet třídenní mezinárodní trenérský seminář, organizovaný Rakušany v Dornbirnu na rakousko-švýcarském pomezí. Na programu se vedle lektorů ze Skandinávie a Švýcarska (Thoresen, Salmi, Bührer, Juutilainen...) bude podílet i česká reprezentace prostřednictvím Evy Juřeníkové a Radka Novotného. Akce bude unikátní příležitostí k porovnání přístupů k vrcholovému orientačnímu běhu v aktuálně nejsilnějších zemích a získání řady nových impulsů.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Rychlostní vytrvalost...
...se trénuje třeba tak, že jdeš: 2x 10x úseky 15-20s s pauzou 60-80s; intenzita 95-100% (+ pořádné rozcvičení a výklus)
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN