CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Reprezentační sezóna vyvrcholí v uličkách Curychu
 
14.09.2009 | zobrazení 4104
Korunovace vítězů světového poháru probíhá v posledních letech tradičně ve Švýcarsku. I letos se běží kontinentální middle a atraktivní závěrečný sprint. Do boje vyrazí kompletní reprezentační áčko v čele s mistryní světa Danou Brožkovou.
V loňském finálovém závodě se všichni naši závodníci dokázali protlačit do první patnáctky a Jan Procházka se dokonce poprvé ve své kariéře vyhoupl mezi absolutní špičku na velkou bednu. Uličky historického centra Curychu budou další lákavou výzvou.Před závěrečnými závody je z našich v bodování SP nejvýše šestá Dana Brožková. Výborně si stojí i desátá Eva Juřeníková a šestnáctý Jan Procházka, který navíc přišel o nějaké ty body při MS svou diskvalifikací na krátké trati. Silnou motivaci naplno zabodovat bude jistě mít i náš nejlepší sprinter Tomáš Dlabaja, který si bude chtít napravit chuť po průměrném výsledku na MS.

Závody se běží o víkendu 26.-27.9.
Podrobnější informace: www.postfinancesprint.ch

Švýcarské sérii SP bude předcházet třídenní mezinárodní trenérský seminář, organizovaný Rakušany v Dornbirnu na rakousko-švýcarském pomezí. Na programu se vedle lektorů ze Skandinávie a Švýcarska (Thoresen, Salmi, Bührer, Juutilainen...) bude podílet i česká reprezentace prostřednictvím Evy Juřeníkové a Radka Novotného. Akce bude unikátní příležitostí k porovnání přístupů k vrcholovému orientačnímu běhu v aktuálně nejsilnějších zemích a získání řady nových impulsů.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Cílem psychické přípravy...
... je stabilizovat výkonnost na úrovni maximální dosažené trénovanosti. Jinými slovy: psychika je tmelem, jehož pomocí se "lepí" jakýkoliv výkon. Kvalita tmelu pak ovlivňuje stabilitu celé "stavby".
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN