CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

INOV-8 vbíhá do Čech, nazouvá je i reprezentace
 
10.02.2010 | zobrazení 7257
Firma VAVRYS CZ uvedla na náš trh aktuální orienťácký hit - značku INOV-8 [inovejt], terénní běžecké boty nové dimenze. Dodávka špičkového závodního obutí je i jedním z bodů dohody o spolupráci, kterou se VAVRYS CZ stal jedním z nejvýznačnějších partnerů české reprezentace v OB.


Vloni na MS se inovejti postarali o jedno z největších mimovýsledkových překvapení. Pozornému divákovi neuniklo, že význámná část finalistů sprintu a middlu startovala do závodu v jakýchsi krosových botách. Zpočátku se mohlo zdát, že se borci zapomněli přezout z rozklusu. Ale opak byl pravdou. Nespornou výhodou INOV-8 je skloubení skvělých funkčních vlastností s pohodlností a komfortem chodidla - což je sice detail, ale zdaleka ne bezvýznamný.Tehdy se ještě jednalo o model bez hřebů, který se tak v Maďarsku uplatnil spíše při vyprahlém middlu než ve vlhké klasice. Díky obrovské popularitě prvních modelů však vývoj výrazně pokročil a v letošním roce vběhne do lesů zbrusu nový model speciální ohřebené závodní boty pro OB (více o INOV-8).

Britská firma INOV-8 podporuje řadu špičkových sportovců outdoorových disciplín, jimž vévodí současný král světového OB Daniel Hubmann, který v inovejtech odběhl řadu významných závodů. Vývoj se nevyhnul ani české reprezentaci - při loňském letním soustředění v Norsku se na terase sušilo tolik párů těchto lesních maratonek, že některé si občas zaběhly trénink i s jiným majitelem...

Kromě špičkového obutí podpoří VAVRYS CZ dospělé i juniorské naděje možností výběru z celé škály produktů předních světových výrobců sportovního vybavení za výrazně snížené ceny. 
web | tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Krátké intervaly, které nejsou pro sprintery?
Zvyšují obecně kapacitu oběhového systému. Náročný trénink doporučovaný hlavně pro období speciální přípravy a závodů. Běhá-li se v lese, rozvíjí zároveň specifickou svalovou výkonnost. Obvykle 70"/20", 60"/30", 15"/15". 2-3 série po 10-15 minutách.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN