CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Češi vyhráli s Kalevanem 10-milu, Jana se stala maminkou
 
17.05.2010 | zobrazení 4248
Ačkoliv jsme stále ještě v přípravě, někteří reprezentanti prožili poměrně plodný start do sezóny.
Ve vítězném mužském týmu letošní tiomily poponesli kolík i Jan Procházka a Adam Chromý. A nesli ho celkem aktivně. Bet předvedl na nefarstované dlouhé noci parádní českou uličku a podařilo se mu doběhnout čelní skupinu, což byl rozhodně jeden ze zlomových momentů závodu. Adam naskočil do áčka Kalevanu jako náhradník, ale na svém middlovém úseku si na čele závodu vedl hodně protřele. Sice "jen" klubová scéna, ale přesto famózní úspěch. Gratulace!České stopy v lesích kolem Finspangu byly celkově poměrně výrazné - ve vyhlašované desítce se objevilo hned deset našinců: Vendula Klechová (3.Halden), Dana Brožková (4.Domnarvet), Tereza Novotná (5. Hällen), Iveta Duchová (10. Linné), Vladimír Lučan a Michal Jedlička (4. Tampere), Petr Losman a Michal Horáček (9. Södertälje). A jen těsně utekla bedna Stora Tuně s Janem Šedivým a Janem Mrázkem, který to měl podle komentátora Pera Forsberga na posledním úseku "hodně husté" ;)

Po tréninkovém kempu v Haldenu zaběhla Vendula Klechová sérii parádních umístění na norském mistrovství ve sprintu (5.), a norských nominačních závodech pro ME (middle 4. a long 7.). Slibné.

O pár dní dřív, za rozbřesku, právě když se reprezentace v Haldenu chystala na časný odjezd na letiště, se Jana Panchártková stala maminkou malé Julinky. Tak krásnej život... a třeba nějakou tu vyhranou tiomilu! ;) 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
VT Švédsko    22.4.-1.5.
Hindas, Göteborg  (JRD)
následující akce
Nominačky MS    11.-14.5.
Voru (EST)  (RD)
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Pomalé a rychlé uhlohydráty
Některé uhlohydráty se štěpí rychleji než jiné. Rychlé uhlohydráty způsobují větší výkyvy hladiny krevního cukru než ty pomalé. Obecně by se měly konzumovat před závodem ty pomalé a po závodě ty rychlé. Příklady - pomalé: fazole, čočka, těstoviny, tmavý chléb, mléčné výrobky, jablko, banán, džus. Rychlé: vařená rýže, kornfleky, bílý chléb, vločková kaše, brambory.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN