CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Češi vyhráli s Kalevanem 10-milu, Jana se stala maminkou
 
17.05.2010 | zobrazení 4598
Ačkoliv jsme stále ještě v přípravě, někteří reprezentanti prožili poměrně plodný start do sezóny.
Ve vítězném mužském týmu letošní tiomily poponesli kolík i Jan Procházka a Adam Chromý. A nesli ho celkem aktivně. Bet předvedl na nefarstované dlouhé noci parádní českou uličku a podařilo se mu doběhnout čelní skupinu, což byl rozhodně jeden ze zlomových momentů závodu. Adam naskočil do áčka Kalevanu jako náhradník, ale na svém middlovém úseku si na čele závodu vedl hodně protřele. Sice "jen" klubová scéna, ale přesto famózní úspěch. Gratulace!České stopy v lesích kolem Finspangu byly celkově poměrně výrazné - ve vyhlašované desítce se objevilo hned deset našinců: Vendula Klechová (3.Halden), Dana Brožková (4.Domnarvet), Tereza Novotná (5. Hällen), Iveta Duchová (10. Linné), Vladimír Lučan a Michal Jedlička (4. Tampere), Petr Losman a Michal Horáček (9. Södertälje). A jen těsně utekla bedna Stora Tuně s Janem Šedivým a Janem Mrázkem, který to měl podle komentátora Pera Forsberga na posledním úseku "hodně husté" ;)

Po tréninkovém kempu v Haldenu zaběhla Vendula Klechová sérii parádních umístění na norském mistrovství ve sprintu (5.), a norských nominačních závodech pro ME (middle 4. a long 7.). Slibné.

O pár dní dřív, za rozbřesku, právě když se reprezentace v Haldenu chystala na časný odjezd na letiště, se Jana Panchártková stala maminkou malé Julinky. Tak krásnej život... a třeba nějakou tu vyhranou tiomilu! ;) 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Obecná síla nejsou rostoucí bicepsy
Při OB se namáhají zejména svaly nohou a trupu. Do tréninku se tak zařazuje obecné posilování zaměřené zejména na vnitřní svaly, které se obvykle do pohybu nezapojují (proti disbalancím) a také na svalstvo trupu, které se tolik nezapojuje při tréninku po cestě (tzv. stabilita trupu). Takové posilování se provádí lehkou zátěží v mnoha opakováních. Kriticky důležitá je správnost provedení!
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN