CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Zpravy z Flenu
 
29.04.2003 | zobrazení 2794
Severske mistrovstvi zacina ve ctvrtek zavodem ve sprintu v Malmkopingu. Vetsina ceske vypravy se spolecne presunula z 10-mily primo do Flenu, kde je centrum zavodu.

V prvni polovine tydne mame v planu navstivit celkem 4 treninkove prostory - kazdy zavodnik vsak jen nektere a v rozsahu jak uzna za vhodne. Vcera jsme byli v modelovem terenu na stafety a cekal tam na nas pekny rychly teren plny lisejnikovych ploten a kupek, celkove vyborna viditelnost i prubeznost. Dnes jedeme k Haleforsnas do terenu podobneho klasicke trati - tam je to uz vice zelene.

Zatim jsme provizorne ubytovani v jednom tripokojovem byte (zdarma). Nalada je vyborna - to se nese jeste z 10-mily, kde se v relativne jednodussim terenu vetsine nasich zavodniku podarilo podat solidni vykony. Tercem mnoha vtipu je Jedla, ktery degradoval 10-milu na oddilovy prebor, protoze svuj 9.usek obehl v sustakach, ktere si na startu zapomnel sundat (v baliku na 3.-6. miste!).

Do prvniho zavodu - sprintu - nastoupi podle vseho jen petice Sterbova, Macuchova, Svihovsky, Dlabaja a Sterba. Ostatni budou setrit sily na klasiku. Tu naopak zrejme nepobezi Jedlicka a Macuchova, kteri se zotavuji z vleklych zdravotnich problemu. Program mistrovstvi je velmi narocny - 4 zavody ve 4 dnech.

Zdravotne jsou vsichni v poradku. Vyjimkou je Marta, ktera bohuzel bojuje se silnym nachlazenim prudusek a tak uvidime nakolik ji to umozni plnohodnotne zavodit. Doufame jen, ze je to stejna nemoc, ktera pomohla biatlonistce Holubcove k zisku zlata na MS ;-)

Zatim tu prsi a je zima, pocasi se pry ma zitra zlepsit.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
následující akce
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
dráhový test č. 2    2.6.
Praha - Děkanka  (JRD)
nominační krátká č. 2    3.6.
Řitka  (JRD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Výklus odplaví škodliviny
Výklus je první část další fáze. Laktát a škodliviny se vlivem výklusu odbourávají mnohem rychleji. 30 minut klusání dokáže snížit hladinu kyseliny ve svalech o 90%! Intenzita klusání by měla být cca 60% TFmax. Lze nahradit i nějakou míčovou hrou.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN