CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Zpravy z Flenu
 
29.04.2003 | zobrazení 2974
Severske mistrovstvi zacina ve ctvrtek zavodem ve sprintu v Malmkopingu. Vetsina ceske vypravy se spolecne presunula z 10-mily primo do Flenu, kde je centrum zavodu.

V prvni polovine tydne mame v planu navstivit celkem 4 treninkove prostory - kazdy zavodnik vsak jen nektere a v rozsahu jak uzna za vhodne. Vcera jsme byli v modelovem terenu na stafety a cekal tam na nas pekny rychly teren plny lisejnikovych ploten a kupek, celkove vyborna viditelnost i prubeznost. Dnes jedeme k Haleforsnas do terenu podobneho klasicke trati - tam je to uz vice zelene.

Zatim jsme provizorne ubytovani v jednom tripokojovem byte (zdarma). Nalada je vyborna - to se nese jeste z 10-mily, kde se v relativne jednodussim terenu vetsine nasich zavodniku podarilo podat solidni vykony. Tercem mnoha vtipu je Jedla, ktery degradoval 10-milu na oddilovy prebor, protoze svuj 9.usek obehl v sustakach, ktere si na startu zapomnel sundat (v baliku na 3.-6. miste!).

Do prvniho zavodu - sprintu - nastoupi podle vseho jen petice Sterbova, Macuchova, Svihovsky, Dlabaja a Sterba. Ostatni budou setrit sily na klasiku. Tu naopak zrejme nepobezi Jedlicka a Macuchova, kteri se zotavuji z vleklych zdravotnich problemu. Program mistrovstvi je velmi narocny - 4 zavody ve 4 dnech.

Zdravotne jsou vsichni v poradku. Vyjimkou je Marta, ktera bohuzel bojuje se silnym nachlazenim prudusek a tak uvidime nakolik ji to umozni plnohodnotne zavodit. Doufame jen, ze je to stejna nemoc, ktera pomohla biatlonistce Holubcove k zisku zlata na MS ;-)

Zatim tu prsi a je zima, pocasi se pry ma zitra zlepsit.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
SP finále    29.9.-1.10.
Grindelwald (SUI)  (RD)
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Jak efektivně trénovat? V lese!
Budeš dobrý v tom, co trénuješ (obecná pravda). Pokud to obrátíme: Chceš-li být v něčem dobrý, trénuj to! Pro orientačního běžce je nejdůležitějším tréninkem orientační běh vysoké intenzity. Všechno ostatní jsou alternativní formy tréninku, které využíváme proto, abychom rozvíjeli některou činnost zvlášť, z časoprostorových důvodů apod. OB vysoké intenzity je základem tréninku mnohých světových es.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN