CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

AMS: Štěpán Kodeda blízko senzačnímu úspěchu
 
20.07.2010 | zobrazení 4428
Akademické MS odstartovalo ve Švédsku zostra - hned na úvod se běžela klasika, ve které tři naši muži doběhli v první desítce.

Bažiny, vřes a převysoké borůvčí panenské divočiny v Gyllbergen, to byl pro všechny podle očekávání silný prožitek - nejen přírodní, ale i hrubě silový. Efektivní taktika zněla "všechno rovně a neztratit se". Zhruba tak, jak svůj ďábelský borůvkový skipping zrealizoval Matthias Merz, který deklasoval zbytek startovního pole o pět minut.

Na fantastický úspěch (považte, běželo se v echt skandinávském terénu!) měl dlouho naskočeno i Štěpán Kodeda, bojující na mezičasech o bronz. Až do jedné z posledních kontrol... srázek se nechtěl dát ani po hlasitém doprošování. Konečné šesté místo však i tak nese punc vysoké kvality. Stabilní výkony podali i devátý Jan Šedivý, desátý Adam Chromý a sedmnáctý Jan Procházka, který svou přípravu nasměroval o něco víc směrem k MS v Trondheimu a technicky byl se svým závodem spokojený... To naopak nemohla prohlásit většina našich žen - kromě Martiny Spurné, která si zaběhla pěkný výsledek hned za první desítkou.

Studentské klání pokračuje zítra přímo v Borlänge městským sprintem. Těšíme se na další kvalitní závod, do kterého stavíme znovu silný tým: Bochenková, Duchová, Svobodná - Dlabaja, Procházka, Kodeda.

(Odkaz na stránky AMS je v horní liště. Aktuální informace včetně map přináší i worldofo.com.)

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
Světové hry    25.-27.7.
Vratislav (POL)  (RD)
následující akce
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
Umění odpočívat
Pořádně trénuj, ale najdi odvahu i na řádný odpočinek! Není umění se utavit, je umění trénovat efektivně. (Když např. Michal Horáček cítí, že je přetažený, jde se do lesa jen projít.)
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN