CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Reprezentace 2011 sestavena
 
02.11.2010 | zobrazení 5559
Na seznamu členů reprezentace pro další sezónu se objevilo celkem 21 borců, pro které bude hlavním cílem sezóny nejen supernáročné MS ve Francii, ale i světové poháry na domácí půdě v Liberci.


:: složení reprezentace 2011

Na seznamu chybí Šárka Svobodná, která zaznamenala skvělé výsledky - zejména na ME v Bulharsku - ale pro příští rok se členství v RD ze studijních důvodů vzdala.

Podobně se rozhodl i Jan Mrázek. Jeden z našich nejlepších sprinterů však nevylučuje pokus o start na MS právě na sprintu.

Pro některé závodníky v týmu i mimo tým pak bude z časových důvodů hlavním cílem spíše podzimní série SP, než zkušenostně náročná Francie.

Většina přípravných akcí reprezentace bude i nadále otevřená i pro ostatní zájemce z řad elity nebo juniorů, v plánu je zařadit i větší počet krátkých domácích srazů, kde je možné se ukázat a potrénovat s nejlepšími.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Obecná síla nejsou rostoucí bicepsy
Při OB se namáhají zejména svaly nohou a trupu. Do tréninku se tak zařazuje obecné posilování zaměřené zejména na vnitřní svaly, které se obvykle do pohybu nezapojují (proti disbalancím) a také na svalstvo trupu, které se tolik nezapojuje při tréninku po cestě (tzv. stabilita trupu). Takové posilování se provádí lehkou zátěží v mnoha opakováních. Kriticky důležitá je správnost provedení!
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN