CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Kalendář JRD
 
03.11.2010 | zobrazení 5111
Tak nám to opět začalo. S počátkem nového tréninkového roku se akcemi zaplňuje také kalendář JRD. Nejeden juniorský reprezentant již má ve svém deníčku výrazně označeny úvodní červencové dny s tajemnými glyfy "JMS - Wejherowo".


Přestože nový tréninkový rok začal v pondělí 1.11. 2010, oficiální úvodní sraz JRD se uskuteční až ve dnech 3.-5.12. v Bartošově peci nedaleko Turnova. Informační pozvání bylo mailem odesláno všem 25 členům JRD pro r. 2011.

Jmenovitě - Horčičková V., Indráková A., Kosová D., Novotná T., Pavlovcová P., Poloprutská M., Svobodná M., Svobodná T., Šimková J., Teplá K., Valešová J., Bravený V., Hadač F., Hubáček M., Kamenický J., Kantor O., Kubát P., Navrátil B., Nečas J., Petržela J., Procházka D., Schuster M., Valenta J., Wolf D., Zimmermann Š.


Stejně jako tomu bylo loni, tak i pro letošek bude sraz společný pro RDD a JRD. Místo i termín určila společenská akce O-gala. Ples a slavnostní vyhlášení výsledků ankety o Nejlepší orientační sportovce roku 2010 proběhne v sobotu 4.12. 2010 v Kulturním centru Střelnice v Turnově.

Nemám strach, že bychom se na parketu vzájemně nepoznali bez tradičního nánosu bahna, hanbatého dedáče a závodnické urputnosti. Nejeden lampión mě opakovaně přesvědčil, že společenské chování, noblesa a elegance je mu vlastní více, než jeho osobní tréninkový deník. Můžeme se jen a jen těšit.

Na programu srazu nebudou jen společenské a Radovanovy radovánky, ale i tuhá teorie nad plánem přípravy příštího roku.

Nebylo by správné zamlčet, že se téměř celé JRD již sešlo. A shledání to bylo více než radostné... více v příštím příspěvku. 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
Vnitřní rozhovor
Metoda jak trénovat a udržet koncentraci v průběhu závodu. Když se na každé kontrole zeptáš sám sebe "Tak jak na další?", budeš si muset nějak odpovědět - stanovit taktiku, záchytný bod, prostě nelajdačit. Většina chyb na elitní úrovni vzniká z lajdáctví, z rychlosti na úkor práce s mapou.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN