CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Kalendář JRD
 
03.11.2010 | zobrazení 5007
Tak nám to opět začalo. S počátkem nového tréninkového roku se akcemi zaplňuje také kalendář JRD. Nejeden juniorský reprezentant již má ve svém deníčku výrazně označeny úvodní červencové dny s tajemnými glyfy "JMS - Wejherowo".


Přestože nový tréninkový rok začal v pondělí 1.11. 2010, oficiální úvodní sraz JRD se uskuteční až ve dnech 3.-5.12. v Bartošově peci nedaleko Turnova. Informační pozvání bylo mailem odesláno všem 25 členům JRD pro r. 2011.

Jmenovitě - Horčičková V., Indráková A., Kosová D., Novotná T., Pavlovcová P., Poloprutská M., Svobodná M., Svobodná T., Šimková J., Teplá K., Valešová J., Bravený V., Hadač F., Hubáček M., Kamenický J., Kantor O., Kubát P., Navrátil B., Nečas J., Petržela J., Procházka D., Schuster M., Valenta J., Wolf D., Zimmermann Š.


Stejně jako tomu bylo loni, tak i pro letošek bude sraz společný pro RDD a JRD. Místo i termín určila společenská akce O-gala. Ples a slavnostní vyhlášení výsledků ankety o Nejlepší orientační sportovce roku 2010 proběhne v sobotu 4.12. 2010 v Kulturním centru Střelnice v Turnově.

Nemám strach, že bychom se na parketu vzájemně nepoznali bez tradičního nánosu bahna, hanbatého dedáče a závodnické urputnosti. Nejeden lampión mě opakovaně přesvědčil, že společenské chování, noblesa a elegance je mu vlastní více, než jeho osobní tréninkový deník. Můžeme se jen a jen těšit.

Na programu srazu nebudou jen společenské a Radovanovy radovánky, ale i tuhá teorie nad plánem přípravy příštího roku.

Nebylo by správné zamlčet, že se téměř celé JRD již sešlo. A shledání to bylo více než radostné... více v příštím příspěvku. 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Zaměřit se na vrchol
Častá chyba je zaměřit se s příchodem jara na ladění od závodu k závodu. Často se pak stává, že přijdou nominačky a ty nemáš co nabídnout. Jaro je pro reprezentanta obdobím speciální přípravy a rozvoje specifické kapacity, ne obdobím heroických vítězství na domácích závodech. Chce to ale sebedůvěru a chladnou hlavu.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN