CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Kalendář JRD
 
03.11.2010 | zobrazení 5225
Tak nám to opět začalo. S počátkem nového tréninkového roku se akcemi zaplňuje také kalendář JRD. Nejeden juniorský reprezentant již má ve svém deníčku výrazně označeny úvodní červencové dny s tajemnými glyfy "JMS - Wejherowo".


Přestože nový tréninkový rok začal v pondělí 1.11. 2010, oficiální úvodní sraz JRD se uskuteční až ve dnech 3.-5.12. v Bartošově peci nedaleko Turnova. Informační pozvání bylo mailem odesláno všem 25 členům JRD pro r. 2011.

Jmenovitě - Horčičková V., Indráková A., Kosová D., Novotná T., Pavlovcová P., Poloprutská M., Svobodná M., Svobodná T., Šimková J., Teplá K., Valešová J., Bravený V., Hadač F., Hubáček M., Kamenický J., Kantor O., Kubát P., Navrátil B., Nečas J., Petržela J., Procházka D., Schuster M., Valenta J., Wolf D., Zimmermann Š.


Stejně jako tomu bylo loni, tak i pro letošek bude sraz společný pro RDD a JRD. Místo i termín určila společenská akce O-gala. Ples a slavnostní vyhlášení výsledků ankety o Nejlepší orientační sportovce roku 2010 proběhne v sobotu 4.12. 2010 v Kulturním centru Střelnice v Turnově.

Nemám strach, že bychom se na parketu vzájemně nepoznali bez tradičního nánosu bahna, hanbatého dedáče a závodnické urputnosti. Nejeden lampión mě opakovaně přesvědčil, že společenské chování, noblesa a elegance je mu vlastní více, než jeho osobní tréninkový deník. Můžeme se jen a jen těšit.

Na programu srazu nebudou jen společenské a Radovanovy radovánky, ale i tuhá teorie nad plánem přípravy příštího roku.

Nebylo by správné zamlčet, že se téměř celé JRD již sešlo. A shledání to bylo více než radostné... více v příštím příspěvku. 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Rychlostní vytrvalost...
...se trénuje třeba tak, že jdeš: 2x 10x úseky 15-20s s pauzou 60-80s; intenzita 95-100% (+ pořádné rozcvičení a výklus)
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN