CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

První dvě víkendovky budou možná na sněhu
 
15.12.2010 | zobrazení 5919
...což ale zase tak moc nevadí, protože se bude běhat převážně po rovině. V lednu vyrazíme do slovenských dun, v únoru do hradeckých hustníků. Na obou akcích je ještě místo i pro zájemce mimo RD.

Centrem lednové víkendovky (21.-23.1.) bude penzion Atlas v Senici. Běhat se bude v rovinách u Šaštína a v případě příznivých klimatických podmínek vyrazíme i na jeden trénink k Bratislavě. Předběžný program NOB - middle - zákl.technika - long (a večerní rozbor). Po konzultaci je možné se akce zúčastnit. Zatím je předběžně příhlášeno 17 členů RD, 1 JRD, 2 mimo RD a dorostenci Luhačovic.

Únorová víkendovka, která je společnou akcí RD a JRD, se odehraje v okolí Hradce Králové 18.-20.2. Program bude podobný - začínat v pátek nočním a končit v neděli klasikou. Základna - tábor J.A.Komenského v Bělči n/Orlicí, kde bude k dispozici i cca 5-10 volných míst pro zájemce mimo RD a RDJ.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Sebekontrola
Orientační běh je vlastně nepřetržité řízení pohybu terénem. Jak ztratíš kontrolu nad řízením (= sám nad sebou), je zle. Uč se proto sebekontrole a koncentraci.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN