CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

První dvě víkendovky budou možná na sněhu
 
15.12.2010 | zobrazení 5806
...což ale zase tak moc nevadí, protože se bude běhat převážně po rovině. V lednu vyrazíme do slovenských dun, v únoru do hradeckých hustníků. Na obou akcích je ještě místo i pro zájemce mimo RD.

Centrem lednové víkendovky (21.-23.1.) bude penzion Atlas v Senici. Běhat se bude v rovinách u Šaštína a v případě příznivých klimatických podmínek vyrazíme i na jeden trénink k Bratislavě. Předběžný program NOB - middle - zákl.technika - long (a večerní rozbor). Po konzultaci je možné se akce zúčastnit. Zatím je předběžně příhlášeno 17 členů RD, 1 JRD, 2 mimo RD a dorostenci Luhačovic.

Únorová víkendovka, která je společnou akcí RD a JRD, se odehraje v okolí Hradce Králové 18.-20.2. Program bude podobný - začínat v pátek nočním a končit v neděli klasikou. Základna - tábor J.A.Komenského v Bělči n/Orlicí, kde bude k dispozici i cca 5-10 volných míst pro zájemce mimo RD a RDJ.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
Rozcvičením k vyššímu výkonu i proti zranění
Rozcvička připravuje tělo na intenzivní námahu. Zahřeje organismus - lépe se transportuje kyslík i nervové signály. Např. klusání 5-10 min, svalová rozcvička, cvičení na zvýšení pulsu a na závěr stupňovaně 4x 60m. Protažení před startem je důležité (zlepšuje zapojení svalových vláken do pohybu), provádí se s kratšími výdržemi (cca 10-15s). Patří sem i koncentrace a mentální příprava před startem. Má vliv jak na výkon tak na prevenci zranění.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN