CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Do Francie je nominováno. Takže... vzhůru do práce!
 
06.07.2011 | zobrazení 5965
Výsledková horská dráha nominačních závodů jen znovu potvrdila náročnost letošní světové mise. Vybraných pět žen a sedm mužů stojí před velkou výzvou. Na doladění zbývá měsíc.


:: rozhodnutí o nominaci pro MS 2011 Francie(nové okno)

V technicky extrémně náročných terénech alpského podhůří má tentokrát šanci na kvalitní výsledek téměř každý... každý, kdo svůj závod mapově ustojí. A tentokrát je opravdu nutné si ono klišé důkladně zafixovat, niterně se s ním sžít. Protože poklesky v koncentraci se v Grand Revard trestají až drakonicky... Ale bojují s tím téměř všichni, nehvězdy i hvězdy, scéna je otevřená.

Cesta k dobrému pocitu na startu MS je u každého trochu jiná. Každopádně reprezentace má v plánu ještě dva kempy v terénech MS, ten první společně se Švédy.

Nominovaným přeju hodně chuti do přípravy. A těm zklamaným sílu zabrat znovu a prosadit se příště, třeba už do nominace pro domácí podzimní SP v Liberci.

/RN

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
SP finále    29.9.-1.10.
Grindelwald (SUI)  (RD)
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Kdy zakopneme o anaerobní práh?
Anaerobní práh (ANP) je úroveň zatížení organismu, kdy tělo přestává být schopné plynule odbourávat splodiny anaerobního spalování (např. kyselina mléčná). Začíná se hromadit laktát, svaly tuhnou, zhoršuje se koordinace. Výkon začne po krátké době klesat. Důležitá veličina v souvislosti s efektivním řízením fyzického tréninku.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN