CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Do Francie je nominováno. Takže... vzhůru do práce!
 
06.07.2011 | zobrazení 6517
Výsledková horská dráha nominačních závodů jen znovu potvrdila náročnost letošní světové mise. Vybraných pět žen a sedm mužů stojí před velkou výzvou. Na doladění zbývá měsíc.


:: rozhodnutí o nominaci pro MS 2011 Francie(nové okno)

V technicky extrémně náročných terénech alpského podhůří má tentokrát šanci na kvalitní výsledek téměř každý... každý, kdo svůj závod mapově ustojí. A tentokrát je opravdu nutné si ono klišé důkladně zafixovat, niterně se s ním sžít. Protože poklesky v koncentraci se v Grand Revard trestají až drakonicky... Ale bojují s tím téměř všichni, nehvězdy i hvězdy, scéna je otevřená.

Cesta k dobrému pocitu na startu MS je u každého trochu jiná. Každopádně reprezentace má v plánu ještě dva kempy v terénech MS, ten první společně se Švédy.

Nominovaným přeju hodně chuti do přípravy. A těm zklamaným sílu zabrat znovu a prosadit se příště, třeba už do nominace pro domácí podzimní SP v Liberci.

/RN

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Cílem psychické přípravy...
... je stabilizovat výkonnost na úrovni maximální dosažené trénovanosti. Jinými slovy: psychika je tmelem, jehož pomocí se "lepí" jakýkoliv výkon. Kvalita tmelu pak ovlivňuje stabilitu celé "stavby".
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN