CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Liberecké vítězství!
 
27.09.2011 | zobrazení 3486

Dana Šafka Brožková ovládla sobotní krátkou trať a stala se tak po delší době dalším českým závodníkem, který dokázal zvítězit v závodě SP (nepočítáme-li závody v rámci MS). V nedělním hendikepu pak finišovala druhá.

Fantastické vyznění víkendu podpořili svými výkony i další naši - nejen z velké bedny Eva Juřeníková (5. a 6.), ale i Jan Procházka (12.), Iveta Duchová (13.) nebo Tomáš Dlabaja (16. a 19.). Úspěšný debut mezi dospělými předvedl i Pavel Kubát, v obou závodech výrazně bodující.

Smolařem víkendu se naopak stal Miloš Nykodým, který sice dokázal doběhnout nedělní klasiku i s propíchnutým chodidlem, ale léčba si vyžádá několik týdnů a sezóna tak pro něj skončila.

Záznamy televizních přenosů:
sobota - middle
neděle - long, hendikepový start

Příští víkend nastoupí česká repre k posledním dvěma závodům SP ve Švýcarsku. V sobotu se poběží krátká trať v zajímavém terénu pohoří Jura, v neděli vše vyvrcholí tradičním městským sprintem pro 40 nejlepších. Následovat budou ještě tři tréninkové dny, věnované návštěvám charakteristických terénů MS 2012, které se koná právě ve Švýcarsku.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Mrštný jako lasička?
Protahování a cvičení na obratnost vedou nejen k prevenci zranění, ale i ke zlepšení ekonomiky běhu a výkonnosti. Protahování zlepšuje četnost zapojování svalových vláken do pohybu a rozšiřuje pohybový rozsah. Cvičení na obratnost působí na lepší svalovou koordinaci a mrštnost, což je v terénu důležité.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN