CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

B-Match Německo: zhodnocení
 
12.05.2003 | zobrazení 2745
Dojem z našeho vystoupení v Německu je vysloveně pozitivní, a nejen proto, že naši závodníci vyhráli soutež národů.

Jednotlivci, klasika: Jak v ženách, tak hlavně v mužích se sešla sice nepočetná, zato však zajímavá a kvalitní konkurence. Zejména Švýcaři přijeli se směsicí A a B reprezentantů, žádná ořezávátka neposlali ani Noři. Výkony Binga (vítězství o 1.5 min) i Marty (třetí o minutu) jsou v daných podmínkách velmi kvalitní. Solidně zaběhli v podstatě všichni muži (malé ztráty do 5 minut, Tiski víc ale ten si spletl jednu kontrolu), dobrý výkon podala i ZuSte na 5. místě s celkem malým odstupem. Padavka se bohužel nedokázala tak rychle adaptovat na kontinentální tempo.
Závod byl podle našich měřítek velmi jednoduchý. To není vůbec na škodu. Je dobré se na takové trati porovnat - v Německu a ve Švýcarsku takto evidentně vypadá většina závodů a současný trend na tom asi moc nezmění...

Štafety: Stejná mapa, poměrně hodně rozfarstované. Skvělý výkon podaly obě štafety mužů - áčko zvítězilo a získalo tak velmi cenné skalpy obou nabušených švýcarských trojic. Béčko třetí, ale Mrazák disk. za jinou kontrolu. Škoda, vroubek ;-) Sosák se po matné sobotě v neděli rozdýchal k suverénně nejlepšímu finiši.
Ženy běžely se svými soupeřkami - štafetama Norska a Švýcarska - vyrovnaný závod, který se rozhodoval až v závěru. Všechny tři naše baby podaly dobrý, bojovný výkon.

Jak jsem předeslal, celkový dojem z takového vystoupení je velmi příznivý a naše "kontinentální rezerva" dokázala určitě nejenom sobě, že to jde. Dík všem za skvělou reprezentaci!

Mrkněte se na výsledky...

 
web | tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
VT Švédsko    22.4.-1.5.
Hindas, Göteborg  (JRD)
následující akce
Nominačky MS    11.-14.5.
Voru (EST)  (RD)
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Umění odpočívat
Pořádně trénuj, ale najdi odvahu i na řádný odpočinek! Není umění se utavit, je umění trénovat efektivně. (Když např. Michal Horáček cítí, že je přetažený, jde se do lesa jen projít.)
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN