CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Hotel Lágr - pre EOC kemp
 
30.04.2012 | zobrazení 3989
Po dlouhé době jsme vyrazili na soustředění bez vedení, a tak jsme tušili, že to bude v low-costovém provedení. Ovšem při příjezdu na ubytování nám spadly brady. Hotel Lágr Falun, obehnaný třímetrovými zdmi s ostnatým drátem, na první pohled prozradil, proč kouč zůstal doma.


Přivítalo nás zařízení, které již před deseti lety nevyhovovalo vězeňským regulím, zamřížovaná okna a ocelové dveře do pokoje, které nejdou otevřít zevnitř. Teprve po tom zjištění už víme, proč Evička slibovala kaučovi, že se odsud na pivo večer opravdu nedostanem.

Na vycházky (tréninky) nás naštěstí ještě pouští, a tak postupně ochutnáváme místní terény. Vedle otlačených zápěstí od klepet si postupně omlacujem i kotníky v kamenité podložce.

Zdravíme ze severu Dalibora Šidlu, aby se choval slušně a nemusel bručet jako my. Naštěstí na zítřejší ráno naplánoval vedoucí akce vzpouru a hromadný útěk do další destinace Orsa, která je proslulá kamenolomy a uhelnými doly.
 
web | tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
VT Švédsko    22.4.-1.5.
Hindas, Göteborg  (JRD)
následující akce
Nominačky MS    11.-14.5.
Voru (EST)  (RD)
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Jak efektivně trénovat? V lese!
Budeš dobrý v tom, co trénuješ (obecná pravda). Pokud to obrátíme: Chceš-li být v něčem dobrý, trénuj to! Pro orientačního běžce je nejdůležitějším tréninkem orientační běh vysoké intenzity. Všechno ostatní jsou alternativní formy tréninku, které využíváme proto, abychom rozvíjeli některou činnost zvlášť, z časoprostorových důvodů apod. OB vysoké intenzity je základem tréninku mnohých světových es.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN