CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Vystoupali jsme do nové sezóny
 
06.11.2012 | zobrazení 4035
Začali jsme sezónu 2013 v Horní Lidči. Sezónu, která vyvrcholí závody JMS v domácích terénech.


Ve čtvrtek 1.11. odstartovaly 4 společné dny, pro 20 juniorů, kteří nastoupali témeř 4 km a ušli slušných 50 horských km s vlastními věcmi na zádech. Netradiční začátek nové sezóny byl naplněn fyzicky náročnými výstupy do kopců, skal i žebříků, romatikou dalekých výhledů i nočním pobytem na chatě, dobrodružným přesunem divokou přírodou medvědího ráje, společenskými hrami, bábovkovým piknikem i haluškovými hody.

Počasí bylo tak akorát, od všeho něco. Déšť zchladil propocené nosiče na počátku cílové rovinky. Sníh přinesl první nadílku na sjezdovku, aby se nám lépe jelo k chatě. Slunko posunulo nejtěžší tůru do roviny nedělního výletu a dopřálo nám nabouchat co nejvíce kýčovitých momentek. Vítr ukázal svou sílu, když nás nechtěl pustit z posledního kopce.

První, úvodní, etapu zvládli všichni účastníci na výbornou. Další společnou akcí JRD z programu na r. 2013 je lednový sraz v Hradci Králové společně s RDD. Po dvouměsíčním individuálním tréninku, budou na programu mapové tréninky, přednášky a dost možná i kontrolní měření.
Honza P.

Část fotek naleznete na Google profilu.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Jezdí to na sacharidy!
Sacharidy (uhlohydráty) jsou palivem pro svalovou i mentální práci, uloženým ve svalech, játrech a krvi. Ze svalů se čerpají pro svalovou práci, z jater a krve pro mentální práci. Nacházejí se v: těstovinách, rýži, bramborách, chlebu, vločkách, ovoci a zelenině. Sacharidy by měly představovat největší podíl stravy sportovce, kryjí až 65% energetické spotřeby.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN