CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Složení juniorského reprezentačního družstva pro rok 2015
 
05.11.2014 | zobrazení 2861
Na prahu nové sezóny zveřejňujeme složení juniorského reprezentačního družstva.

:: složení JRD 2015

Oproti minulé sezóně provedl realizační tým změnu, kdy členové reprezentačního týmu nejsou rozděleny do jednotlivých skupin, ale byla ustanovena pouze jedna skupina - reprezentanti. Nově byla navíc zřízena skupina sledovaných, která bude sloužit pro podporu závodníků, kteří zůstali těsně za branami reprezentace. Jejím smyslem je především umožnění absolvování některých akcí s juniorskou reprezentací za finančně výhodnějších podmínek a zároveň by měla působit jako motivační prvek pro další výkonnostní růst. Sledovaní závodníci nemají status reprezentanta.

Většina akcí juniorského týmu bude stejně jako letos otevřená i ostatním účastníkům. Informace k jednotlivým akcím se budou postupně objevovat zde na webu JRD.

Členům reprezentace již byla rozeslána pozvánka na úvodní sraz, který se uskuteční 28.-30.11. v Prosečnici (okr. Benešov). Cílem úvodního srazu je vytyčení hlavních bodů sezóny, bližší informace k plánu přípravy, seznámení se s nováčky v týmu a stmelení kolektivu obecně, osobní pohovory, při nichž dojde i na analýzu skončené sezóny. Z pohybových aktivit bude na programu nočák, takže poštelujte světla, delší výběh s mapou, buzolou a kamarádem v romantické krajině Posázaví a na závěr poměříme síly s lyžaři na krosu.

Plán přípravy se už blíží do finální fáze a předpokládám, že v průběhu příštího týdne by se zde mohl objevit.

V případě jakýchkoliv dotazů se ozvěte!
Na úvodním srazu ahoj Košík

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
Kdy zakopneme o anaerobní práh?
Anaerobní práh (ANP) je úroveň zatížení organismu, kdy tělo přestává být schopné plynule odbourávat splodiny anaerobního spalování (např. kyselina mléčná). Začíná se hromadit laktát, svaly tuhnou, zhoršuje se koordinace. Výkon začne po krátké době klesat. Důležitá veličina v souvislosti s efektivním řízením fyzického tréninku.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN