CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Složení juniorského reprezentačního družstva pro rok 2015
 
05.11.2014 | zobrazení 3195
Na prahu nové sezóny zveřejňujeme složení juniorského reprezentačního družstva.

:: složení JRD 2015

Oproti minulé sezóně provedl realizační tým změnu, kdy členové reprezentačního týmu nejsou rozděleny do jednotlivých skupin, ale byla ustanovena pouze jedna skupina - reprezentanti. Nově byla navíc zřízena skupina sledovaných, která bude sloužit pro podporu závodníků, kteří zůstali těsně za branami reprezentace. Jejím smyslem je především umožnění absolvování některých akcí s juniorskou reprezentací za finančně výhodnějších podmínek a zároveň by měla působit jako motivační prvek pro další výkonnostní růst. Sledovaní závodníci nemají status reprezentanta.

Většina akcí juniorského týmu bude stejně jako letos otevřená i ostatním účastníkům. Informace k jednotlivým akcím se budou postupně objevovat zde na webu JRD.

Členům reprezentace již byla rozeslána pozvánka na úvodní sraz, který se uskuteční 28.-30.11. v Prosečnici (okr. Benešov). Cílem úvodního srazu je vytyčení hlavních bodů sezóny, bližší informace k plánu přípravy, seznámení se s nováčky v týmu a stmelení kolektivu obecně, osobní pohovory, při nichž dojde i na analýzu skončené sezóny. Z pohybových aktivit bude na programu nočák, takže poštelujte světla, delší výběh s mapou, buzolou a kamarádem v romantické krajině Posázaví a na závěr poměříme síly s lyžaři na krosu.

Plán přípravy se už blíží do finální fáze a předpokládám, že v průběhu příštího týdne by se zde mohl objevit.

V případě jakýchkoliv dotazů se ozvěte!
Na úvodním srazu ahoj Košík

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Mentální příprava
Orientační běžec musí být připraven optimálně reagovat na nejrůznější spektrum neočekávaných podnětů. Aby se minimalizoval moment překvapení, je vhodné před závodem vyladit myšlení - s využitím dostupných informací si v duchu namodelovat nejrůznější situace, které mohou v závodě nastat, určit taktiku a cíle, motivovat se.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN