CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

MS2003: Organizační informace pro členy týmu
 
28.07.2003 | zobrazení 3386
Sraz: v pátek 1.8.2003 večer do 22:00 v Hotelu Chodov, Mírového hnutí 2137, Praha 4 (výrazná modrá budova, v blízkosti je lávka přes silnici, blízko bydlí Ruda) Společná večeře tam zajištěná NENÍ, snídaně ANO. Tým má zamluveny


...4 pokoje po 4 lůžkách. Žádná schůze nebude, byl bych jenom rád, abychom byli pokupě a mohli ráno zčerstva vyrazit.

Jasná je snad hradecká skupina: Radovan, Sláva, Míla, Marta, Lála, Martina, Jedla, Sosák, Padavka. Odjezd v pátek cca 19:00 (upřesníme ve čtvrtek). Dana, Pepíno, Tom, Jana G dorazí večer na hotel, Ruda spí doma a přijde přímo na odjezd, Zuzka by mohla přespat s námi. Bingo jede s Petrem Perničkou ze Zlína přímo do Rapperswillu.

Odjezd: společný v sobotu 2.8.2003 v 7:00 od Hotelu Chodov. Píchal a Bóďa jedou v pondělí s Kiplim.

Doprava: 2x svazové Felicie (Tom, Sláva) + Oktávka Pepíno + jeden šestimístný van (Radovan). Cesta do Rapperswillu by nám měla trvat cca 8 hodin. Řídit budou bafíci, ale vemte si doklady kvůli vystřídání. V pěti se nepojede - je nás 15+2 na 18 míst. Na cestu si vemte dostatek pití a vlastní svačinu.

Ubytování SUI: army training center Rütti (pár kilometrů SV od Rapperswillu), 2-lůžkové pokoje. Spacák nebrat ;-)

Stravování: plná penze, v den závodu teplý oběd na shromaždišti. Budeme s sebou mít vybavení pro přípravu jednoduchých jídel v terénu (vařič, nádobí). Vezmeme tradiční erární pivo. Pro nepivaře můžeme nakoupit požadovaný nápoj ještě cestou (sdělte své přání!). Taky nakoupíme nějaké erární ňamky.

Lékárna: prodělala rekonstrukci - měla by obsahovat základní léky a prostředky, které jsou povolené. K dispozici bude nějaký AA (after activity) regenerační nápoj.

Pojištění: každý si sám zařídí pojištění léčebných výloh, proti dokladu bude proplaceno.

Antidoping: pokud něco berete, vemte si potvrzení od lékaře o nutnosti dané terapie. Radši už nic neberte ;-)

Web portréty: Závodníci, kteří si ještě nevyplnili svůj www portrét na stránkách MS tak učiní podle instrukcí v e-mailu.

Nový prostor: mapa nového prostoru štafet je k nahlédnutí na webu. Budeme ji mít k dispozici a bude prohlídka terénu.

Kapesné: každý obdrží kapesné na drobnou útratu - přesnou sumu určíme až podle doplatků na místě.

Materiál: fasování provedeme až na místě ve Švýcarsku - závodní a tréninkové dresy, prorážečkové podkolenky, repre overaly, objednané tréninkové věci, busoly, 3/4 kalhoty HiTec, trika HiTec + ČSOB, čelenky Trimtex (omezené množství). Kdo ještě nedostal tašku s vybavením od HiTecu tak ji dostane (podzimní bunda, maratonky, pantofle, triko, trenky/sukýnka, malá kabela). Boty na OB si měl každý zakoupit sám - účtenky s sebou. Pro sprint jsme získali oblečení od firmy NewBalance (Kazboš) - trenky, tílka, ponožky. Boty na asfalt si vemte vlastní. Máme několik státních vlajek různých velikostí, ale klidně vemte taky pokud máte vlastní.

Výstrojní kázeň: v průběhu celého MS se budeme oblékat v souladu se skutečností, že reprezentujeme Českou Republiku a sponzory - firmy HiTec, Kooperativa a Trimtex. Předem nafasované věci si proto vemte s sebou a pokud to jde, noste je, prosím! (Netýká se zimního fasování a bot.) Toto MS bude mediálně silně sledované, budeme také pořizovat některé oficiální fotografie. Osobní sponzory konzultujte s vedoucím RD ať nevyrobíme nějakou botu!

Nezapomenout: PLATNÝ pas, řidičák, řidiči doklady od vozu + zelené karty, mapy závodních prostorů MS, účtenky k proplacení (startovné na přípr. závodech, boty, pojištění), oblíbenou hudbu (minimálně jedno rádio vezmem), hodit se může i nějaká hra...

Jestli tě ještě něco napadá, ozvi se 732445679.

Příjemné ladění!

Radovan

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
SP finále    29.9.-1.10.
Grindelwald (SUI)  (RD)
úvodní soustředění    16.–19. 11.
Novohradské hory  (JRD)
úvodní sraz RD    23.-26.11.
Litomyšl  (RD)
Raná specializace
... není doporučovaná. Budeme-li děti ve vývoji zatěžovat požadavky na intenzivní systematický trénink a vysokou výkonnost, bude to mít dopad na jejich výkonnostní strop v dospělosti. (viz. Dovalil - Výkon a trénink ve sportu). V našem OB je toto, bohužel, zaběhnutá praxe (např. MUD pro šestnáctky).
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN