CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   









MS2003: Organizační informace pro členy týmu
 
28.07.2003 | zobrazení 3153
Sraz: v pátek 1.8.2003 večer do 22:00 v Hotelu Chodov, Mírového hnutí 2137, Praha 4 (výrazná modrá budova, v blízkosti je lávka přes silnici, blízko bydlí Ruda) Společná večeře tam zajištěná NENÍ, snídaně ANO. Tým má zamluveny


...4 pokoje po 4 lůžkách. Žádná schůze nebude, byl bych jenom rád, abychom byli pokupě a mohli ráno zčerstva vyrazit.

Jasná je snad hradecká skupina: Radovan, Sláva, Míla, Marta, Lála, Martina, Jedla, Sosák, Padavka. Odjezd v pátek cca 19:00 (upřesníme ve čtvrtek). Dana, Pepíno, Tom, Jana G dorazí večer na hotel, Ruda spí doma a přijde přímo na odjezd, Zuzka by mohla přespat s námi. Bingo jede s Petrem Perničkou ze Zlína přímo do Rapperswillu.

Odjezd: společný v sobotu 2.8.2003 v 7:00 od Hotelu Chodov. Píchal a Bóďa jedou v pondělí s Kiplim.

Doprava: 2x svazové Felicie (Tom, Sláva) + Oktávka Pepíno + jeden šestimístný van (Radovan). Cesta do Rapperswillu by nám měla trvat cca 8 hodin. Řídit budou bafíci, ale vemte si doklady kvůli vystřídání. V pěti se nepojede - je nás 15+2 na 18 míst. Na cestu si vemte dostatek pití a vlastní svačinu.

Ubytování SUI: army training center Rütti (pár kilometrů SV od Rapperswillu), 2-lůžkové pokoje. Spacák nebrat ;-)

Stravování: plná penze, v den závodu teplý oběd na shromaždišti. Budeme s sebou mít vybavení pro přípravu jednoduchých jídel v terénu (vařič, nádobí). Vezmeme tradiční erární pivo. Pro nepivaře můžeme nakoupit požadovaný nápoj ještě cestou (sdělte své přání!). Taky nakoupíme nějaké erární ňamky.

Lékárna: prodělala rekonstrukci - měla by obsahovat základní léky a prostředky, které jsou povolené. K dispozici bude nějaký AA (after activity) regenerační nápoj.

Pojištění: každý si sám zařídí pojištění léčebných výloh, proti dokladu bude proplaceno.

Antidoping: pokud něco berete, vemte si potvrzení od lékaře o nutnosti dané terapie. Radši už nic neberte ;-)

Web portréty: Závodníci, kteří si ještě nevyplnili svůj www portrét na stránkách MS tak učiní podle instrukcí v e-mailu.

Nový prostor: mapa nového prostoru štafet je k nahlédnutí na webu. Budeme ji mít k dispozici a bude prohlídka terénu.

Kapesné: každý obdrží kapesné na drobnou útratu - přesnou sumu určíme až podle doplatků na místě.

Materiál: fasování provedeme až na místě ve Švýcarsku - závodní a tréninkové dresy, prorážečkové podkolenky, repre overaly, objednané tréninkové věci, busoly, 3/4 kalhoty HiTec, trika HiTec + ČSOB, čelenky Trimtex (omezené množství). Kdo ještě nedostal tašku s vybavením od HiTecu tak ji dostane (podzimní bunda, maratonky, pantofle, triko, trenky/sukýnka, malá kabela). Boty na OB si měl každý zakoupit sám - účtenky s sebou. Pro sprint jsme získali oblečení od firmy NewBalance (Kazboš) - trenky, tílka, ponožky. Boty na asfalt si vemte vlastní. Máme několik státních vlajek různých velikostí, ale klidně vemte taky pokud máte vlastní.

Výstrojní kázeň: v průběhu celého MS se budeme oblékat v souladu se skutečností, že reprezentujeme Českou Republiku a sponzory - firmy HiTec, Kooperativa a Trimtex. Předem nafasované věci si proto vemte s sebou a pokud to jde, noste je, prosím! (Netýká se zimního fasování a bot.) Toto MS bude mediálně silně sledované, budeme také pořizovat některé oficiální fotografie. Osobní sponzory konzultujte s vedoucím RD ať nevyrobíme nějakou botu!

Nezapomenout: PLATNÝ pas, řidičák, řidiči doklady od vozu + zelené karty, mapy závodních prostorů MS, účtenky k proplacení (startovné na přípr. závodech, boty, pojištění), oblíbenou hudbu (minimálně jedno rádio vezmem), hodit se může i nějaká hra...

Jestli tě ještě něco napadá, ozvi se 732445679.

Příjemné ladění!

Radovan

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
VT Švédsko    22.4.-1.5.
Hindas, Göteborg  (JRD)
následující akce
Nominačky MS    11.-14.5.
Voru (EST)  (RD)
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Pomalé a rychlé uhlohydráty
Některé uhlohydráty se štěpí rychleji než jiné. Rychlé uhlohydráty způsobují větší výkyvy hladiny krevního cukru než ty pomalé. Obecně by se měly konzumovat před závodem ty pomalé a po závodě ty rychlé. Příklady - pomalé: fazole, čočka, těstoviny, tmavý chléb, mléčné výrobky, jablko, banán, džus. Rychlé: vařená rýže, kornfleky, bílý chléb, vločková kaše, brambory.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN