CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

O-lvíčata zahájila v plné sestavě novou sezónu
 
01.12.2014 | zobrazení 3093
Útočištěm nám byl v průběhu uplynulého víkendu Penzion Club Démon v ospalé vesničce Prosečnice v Posázaví. Program byl tradičně netradiční.


Páteční NOB na Voskovce znamenal pro některé jedince kontakt s mapou po dlouhé době a to hned v té nejtěžší formě. Přesto se většinou dařilo, i když někdo se na trati nevyhnul technickým problémům se světlem.

mezičasy NOB
mapa D20
mapa H20

Sobotní dopolední Posázavská dvouhodinovka - bodovaný skorelauf dvojic ve stylu BA nebo Ski Adventure, z části na orienťácké a z části na turistické mapě v měřítku 1:20 000 měla za úkol mladé pořádně provětrat. Vytrvalosti není v tomto období nikdy dost. Někdo lauf absolvoval po celou dobu ve volném tempu, jiní zase neodolali honbě za co nejvíce body, za což byli večer odměněni dvojnásobnou porcí medovníku :-).

mapa Posázavská 2h
výsledky

Pozdní odpoledne se už neslo v odpočinkovějším duchu. Přijela za námi Vlaďka Hrstková, která u týmu působí jako fyzioterapeutka a přichystala si pro reprezentanty protahovací a posilovací cviky, které je vhodné provádět jako kompenzační cvičení k přetíženým svalům z jednostranného zatížení. Protože nejen tréninkem je orienťák živ.

Po večeři jsme se vrátili o 4 měsíce zpět a zásluhou Mirka zavzpomínali skrz rozbory postupů a tratí klasiky a sprintu na juniorské MS v Bulharsku (pokračování čeká na další akci).

Úvodní sraz jsme zakončili na 58. Běhu lyžařů v Senohrabech.
Závodníky zde vždy čekají na trati vzorně umetené pěšinky od listí a na inkriminovaných místech dokonce koberečky, aby se závodník neumazal od bahna. Zvlněný profil tratí a měkká podložka hrál orienťákům do karet a i když všichni měli za sebou náročný sobotní program a jsou na začátku tréninkového období, tak se dokázali prosadit.

výsledky

Díky všem za příjemnou atmosféru po celou dobu akce.

Na prvním ostrém soustředění na viděnou i s šírším okruhem závodníků na konci ledna ve Vidnavě!
Košík, Mirek, Sosák a Iva

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Umění odpočívat
Pořádně trénuj, ale najdi odvahu i na řádný odpočinek! Není umění se utavit, je umění trénovat efektivně. (Když např. Michal Horáček cítí, že je přetažený, jde se do lesa jen projít.)
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN