CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

O-lvíčata zahájila v plné sestavě novou sezónu
 
01.12.2014 | zobrazení 2867
Útočištěm nám byl v průběhu uplynulého víkendu Penzion Club Démon v ospalé vesničce Prosečnice v Posázaví. Program byl tradičně netradiční.


Páteční NOB na Voskovce znamenal pro některé jedince kontakt s mapou po dlouhé době a to hned v té nejtěžší formě. Přesto se většinou dařilo, i když někdo se na trati nevyhnul technickým problémům se světlem.

mezičasy NOB
mapa D20
mapa H20

Sobotní dopolední Posázavská dvouhodinovka - bodovaný skorelauf dvojic ve stylu BA nebo Ski Adventure, z části na orienťácké a z části na turistické mapě v měřítku 1:20 000 měla za úkol mladé pořádně provětrat. Vytrvalosti není v tomto období nikdy dost. Někdo lauf absolvoval po celou dobu ve volném tempu, jiní zase neodolali honbě za co nejvíce body, za což byli večer odměněni dvojnásobnou porcí medovníku :-).

mapa Posázavská 2h
výsledky

Pozdní odpoledne se už neslo v odpočinkovějším duchu. Přijela za námi Vlaďka Hrstková, která u týmu působí jako fyzioterapeutka a přichystala si pro reprezentanty protahovací a posilovací cviky, které je vhodné provádět jako kompenzační cvičení k přetíženým svalům z jednostranného zatížení. Protože nejen tréninkem je orienťák živ.

Po večeři jsme se vrátili o 4 měsíce zpět a zásluhou Mirka zavzpomínali skrz rozbory postupů a tratí klasiky a sprintu na juniorské MS v Bulharsku (pokračování čeká na další akci).

Úvodní sraz jsme zakončili na 58. Běhu lyžařů v Senohrabech.
Závodníky zde vždy čekají na trati vzorně umetené pěšinky od listí a na inkriminovaných místech dokonce koberečky, aby se závodník neumazal od bahna. Zvlněný profil tratí a měkká podložka hrál orienťákům do karet a i když všichni měli za sebou náročný sobotní program a jsou na začátku tréninkového období, tak se dokázali prosadit.

výsledky

Díky všem za příjemnou atmosféru po celou dobu akce.

Na prvním ostrém soustředění na viděnou i s šírším okruhem závodníků na konci ledna ve Vidnavě!
Košík, Mirek, Sosák a Iva

 
tisk
  narozky dnes slaví
 Jan Petržela   
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
No shortcuts!
"Tvrdě trénuj. Na vrchol nevedou zkratky, jen krev, pot a slzy. Musíš umět překonat bolest. Vědomí, že to dokážeš, tě nesmírně posílí." (Kent Olsson)
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN