CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Krušné Krušné hory a teď vzhůru na Sever!
 
26.06.2015 | zobrazení 3301
Junioři nominovaní na JMS si po MČR na krátké trati ještě o dva dny prodloužili pobyt v okolí Jáchymova, aby závěrečně vyladili a vstřebali nezbytné teoretické informace.

Pěkné víkendové počasí vystřídala pravá krušnohorská slota. Ta nás ale neodradila a dle plánu jsme na mapě Eduard absolvovali první trénink, kterým byly 4 farstované úseky. Trénink byl zaměřen na štafety, kdy se vybíhalo z hromadného startu na cca 1 - 1,5 km dlouhý farstovaný úsek.

Odpoledne jsme využili sprint připravený od pořadatelů MČR v lesním a lučním prostoru poblíž Nového Města u Jáchymova.

Na úterní dopolední trénink jsme vyrazili do podmáčeného terénu u Šindelové, který někteří nazvali větší divočinou než Finsko :-). Běžela se klasická trať ve středním tempu na upravené mapě bez cest, posedů, krmelců a vývratů. Dopředu bylo uvedeno, kam mají všichni doběhnout a zbytek tratě již každý absolvoval dle libosti s ohledem na venkovní teplotu a výšku vodního sloupce.

mapa juniorky
mapa junioři

Tím jsme toto krátké dostaveníčko zakončili. Bohužel nebyly panoramata a tak nejsou ani fotky v novém reprezentačním ošacení. Hned po příjezdu do Norska to ale napravíme i s těmi panoramaty:-).

Do dějiště JMS odlétáme ve středu 1/7 večer. Během dalších třech dnů nás čekají mapové tréninky v bezprostřední blízkosti závodních prostorů a nedělním sprintem v Amotu to vypukne.

A pak už to půjde ráz na ráz:

pondělí 6/7 - kvalifikace krátká trať
úterý 7/7 - finále krátká trať
čtvrtek 9/7 - klasická trať
pátek 10/7 - štafety

Další info najdete na webu JMS2015.

Držte nám palce!
Díky
Košík a spol.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Zaměřit se na vrchol
Častá chyba je zaměřit se s příchodem jara na ladění od závodu k závodu. Často se pak stává, že přijdou nominačky a ty nemáš co nabídnout. Jaro je pro reprezentanta obdobím speciální přípravy a rozvoje specifické kapacity, ne obdobím heroických vítězství na domácích závodech. Chce to ale sebedůvěru a chladnou hlavu.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN