CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Složení juniorské reprezentace pro rok 2016
 
15.10.2015 | zobrazení 3780
Juniorská reprezentace už je na papíře. Loučíme se s ročníkem 95 a přejeme další úspěchy a zážitky v kategorii dospělých. Naopak přivítáme spoustu nových tváří.

:: složení JRD 2016

Filozofie složení týmu je stejná jako loni, kdy opět máme skupinu reprezentantů a skupinu sledovaných závodníků.

Do obou skupin jsou oproti minulému roku ještě více zařazeni i závodníci kategorie D18 a H18 z důvodu snadnějšího přechodu do kategorie D20 a H20 na mezinárodní úrovni a jejich výkonnostního růstu. Tito závodníci se budou moci ucházet o nominaci jak na JMS tak na MED, jako tomu bylo dosud.

Skupina sledovaných je stejně jako v minulém roce zřízena pro podporu závodníků, kteří zůstali těsně za branami reprezentace. Má sloužit především k umožnění absolvování některých akcí s juniorskou reprezentací za finančně výhodnějších podmínek a zároveň jako motivační prvek pro váš další výkonnostní růst. Členové skupiny sledovaných nemají status reprezentanta.

V nejbližších dnech zde bude zveřejněn i plán přípravy, která bude zaměřena na sbírání zkušeností v cizích terénech, na všeobecný fyzický i technický rozvoj závodníků a v neposlední řadě na vrchol příští sezóny - JMS ve Švýcarsku.

Sledovaní se budou moci zúčastnit většiny akcí a některé budou otevřené i pro ostatní účastníky. Listopadového úvodního srazu se především z organizačních důvodů zúčastní pouze skupina reprezentantů.

Na závěr se sluší říct, že změna proběhla i ve složení realizačního týmu, kdy už dále s námi nebude z časových důvodů spolupracovat Mirek Hadač. Na tomto místě bych mu rád poděkoval za vše, co během uplynulých dvou let pro tým udělal. Jeho místo zaplní Boris Navrátil, který bude mít na starost především technické zajištění týmu. Na některé akce s námi opět vyrazí ústřední trenér mládeže Mára Cahel.

Těšíme se na další spolupráci a po podzimním odpočinku, se opět vrhněte do tréninku. Je to jen na vás!

Košík, Boris, Sosák, Iva, Eliška a Mára

 
tisk
  narozky dnes slaví
 Kateřina Chromá   
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
dnes neprobíhá žádná akce RD
následující akce
Statická nebo dynamická síla?
Obě. Kromě dynamické síly, tzn. síly kontrakce svalu, je pro běžce důležitá i statická síla, kdy svaly pasivně drží určité napětí. Týká se to hlavně svalů trupu, které zakrňují i díky počítačové kultuře - např. spodní vnitřní břicho, mezilopatkové svaly... Tyto partie je třeba trénovat speciálními cviky, jinak se vystavujeme možnosti přetížení některých tělesných partií.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN