CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Složení juniorské reprezentace pro sezónu 2017
 
12.10.2016 | zobrazení 2436
Junioři už mají vše podstatné ze sezóny 2016 za sebou. Na dveře naopak klepe úvodní soustředění sezóny následující.

Tímto rokem končí u týmu poměrně silný ročník 1996, z kterého nás na posledním JMS ve Švýcarsku reprezentovalo 5 závodníků a 2 závodnice a odvezli si z něj několik slibných výkonů. Přejme jim, aby toto byl pouze odrazový můstek k úspěšnému závodění v dospělé kategorii.

Do příští sezóny vstupujeme s týmem 16 reprezentantů (po 8 v každé kategorii) a se 14 dalšími sledovanými závodníky ročníků 1997–2000. Tento systém se nám za poslední 2 roky velmi osvědčil a proto v něm budeme pokračovat.

:: složení JRD 2017

Úvodní soustředění se uskuteční ve Švédsku v okolí Eksjö 24.–31. října a jak už bylo avizováno, vyrazí na něj pouze skupina reprezentantů. Důvodem pro zařazení akce je načerpat další zkušenosti ze skandinávského terénu, kterých není nikdy dost. Na programu dále budou tradiční osobní pohovory, informace k organizaci příští sezóny, ale i stmelení kolektivu například formou týmové večeře nebo sauny :-).

Sledovaní závodníci obdrží veškeré informace včetně plánu přípravy e-mailem po úvodním srazu a zároveň se objeví i zde na reprewebu. Už nyní bych na tomto místě rád zdůraznil, že většina ostatních akcí bude otevřena i pro zájemce mimo tým s licencí A, proto se neváhejte na některou přihlásit.

Realizační tým žádné změny pro příští sezónu nedoznal, a tak se kromě mě budete opět potkávat s Borisem, Sosákem a Ivou. Na některé akce nás stejně jako v předchozích letech doprovodí Mára a Eliška.

Těšíme se na vás!

Košík a spol.

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
SP Finsko    23.-28.5.
Lohja  (RD)
následující akce
WOC kemp    29.5.-6.6.
Otepää (EST)  (RD)
dráhový test č. 2    2.6.
Praha - Děkanka  (JRD)
nominační krátká č. 2    3.6.
Řitka  (JRD)
závěrečná příprava JMS    12.-21.6.
Tampere (FIN)  (JRD)
JMS 2017    8.-16.7.
Tampere (FIN)  (JRD)
Trénuj všestranně!
Nikdy nebudeš silnější než tvé nejslabší místo. Všestrannost je základ pro specializaci a navíc působí jako prevence zranění z jednostranného přetížení.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN