CZ MAPS  -  CZ EVENTS  -  CZ RouteGadget  -  MS2016  -  ME2016  -  JMS2016  -  ČSOS  -  BÉĎA  -  IOF
   dospělí    junioři    vše   |    NOVINKY    AKCE   REPREZENTANTI    DOKUMENTY    PODKLADY   METODIKA   

Plán akcí RD OB 2017 - senioři
 
21.11.2016 | zobrazení 1687
Čtvrtina roku v barvách. CK reprezentace má pro příští sezónu opět v nabídce 85 dní špičkového evropského závodění a tréninků. Prvním zájezdem bude i letos úvodní sraz.

kalendář akcí RD 2017

Jako obvykle, plán není ideálem, ale kompromisem. Např. v tom, že první nominačky musi jít proti Velikonocím.

Je snaha, aby kromě RDAB i U23 vidělo nějakou jasnou linii a cíl. Tím by měl letos být Euromeeting s kempem v Norsku. Přičemž tam se počítá i s účastí nejlepších přestupujících juniorů ročníku 1997 (těch motivovaných).

Širší tým není bez šance ani při průniku do úrovně SP, předběžně počítáme se startem 7-8 mužů a 6-7 žen jak ve Finsku, tak v Lotyšsku. Klíčem je ale dostatečná běžecká výkonnost. Nebo alespoň zřetelný pozitivní trend.

K řízení běžeckého rozvoje by mohly pomoci i nové testy, které budeme s MUDr. Pozdíškem realizovat na víkendovkách v lednu a březnu. A samozřejmě kontrolní trojka na dráze na úvod velikonočních nominaček.

Další bližší osvětlení plánů RD proběhne na úvodním srazu.

A jako obvykle - je to bez záruky, akce samozřejmě v téhle fázi ještě nejsou zorganizované a sem tam je potřeba reagovat na logistické bariéry. Takže pokud se chystáte kupovat nějaké zásadnější letenky, radši se vždycky před tím ještě přeptejte, zda to platí.

Tak se prosím přes repreweb zapisujte na první poznávací zájezd - úvodní sraz 8.-11.prosince (ČT večer - NE). Všechny opět prosím aby se buď přihlásili nebo odůvodněně omluvili.

Nastupte si, vyrážíme ;)

/RN

 
tisk
týmová zóna        
osobní weby reprezentantů
právě probíhá
prázdninové VT    19.-28.8.
Žabljak (MNE)  (JRD)
následující akce
SP série 3    24.-27.8.
Cesis (LAT)  (RD)
Kemp MS    28.8.-1.9.
Cesis (LAT)  (RD)
Euromeeting    1.-3.9.
Moss (NOR)  (RD)
Mapový kemp    4.-7.9.
Norsko  (RD)
JEC 2017    28.9.-1.10.
Fürstenfeld (AUT)  (JRD)
Rozcvičením k vyššímu výkonu i proti zranění
Rozcvička připravuje tělo na intenzivní námahu. Zahřeje organismus - lépe se transportuje kyslík i nervové signály. Např. klusání 5-10 min, svalová rozcvička, cvičení na zvýšení pulsu a na závěr stupňovaně 4x 60m. Protažení před startem je důležité (zlepšuje zapojení svalových vláken do pohybu), provádí se s kratšími výdržemi (cca 10-15s). Patří sem i koncentrace a mentální příprava před startem. Má vliv jak na výkon tak na prevenci zranění.
dráha osobáky | limity

© 2014-2015 Český svaz orientačního běhu / Czech OF
web: RN